2737
2734
عنوان

قیمت طلا😱

| مشاهده متن کامل بحث + 1613 بازدید | 132 پست

من گوشی گرفتم ۹ تومن تو دو هفته شد ۶ تومن😳 مملکته داریم بی در و پیکره😞

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چند روزه

من راضیم هر دوش بیاد پایین بنظرتون ببرم بفروشم ؟چون پول ماشین ماه دیگه جور میشه ؟میترسم بفروشم بره بالا هم اون هم ماشین 😢ای خدا چه وضع بدیه اخه گیر کردیم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
چه گرون  من‌پارسال مهر آ ۲۰ خریدم ۲ تومن

بله اون پارسال بود منم اشتباه کردم نخریدم مدلی که می خواستم بگیرم ۴،۵ تومن بود یه دفه کشید بالا

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2740
دقیقا ۲ روز قبل خرید ماشین بفروش  

باشه ممنون دعا کنین بتونیم بخریم خیلی وضعیت سختی گیر کردیم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
مردم متاسفانه عادت کردن به دلالی  مردا دیگه دنبال کار و تلاش نیستن  همه دنبال پول باد او ...

با این وضعیت هرکی دلالی کرده برده

ولی شوهرمن اینقد سادست هنوز سیستم ۳۰ سال پیشو داره

میخواد با کارو پس انداز به جایی برسه هرچی میگم خودتو بکشی خونه دار نمیشیم برو تو کارای ریسکی طلا و بورس و سکه اینا ولی کو گوش شنوا میگه نترس خدا روزی رسونه

با این وضعیت هرکی دلالی کرده برده ولی شوهرمن اینقد سادست هنوز سیستم ۳۰ سال پیشو داره میخواد با کار ...

اهل ریسک کردن نیست دیگه بنده خدا 

واقعا هم ترس داره اگر بدونی چه ادمایی میان مغازه ما گریه میکنن 

سرمایشون رو کرده بودن طلا 

واقعا اشتباهه