2737
2734
عنوان

بچم یکسالشه کبوتر همسایه تراس بود

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر بردی؟  من پریروز بچم افتاد الان بعد دو روز بالا اورده خطرناکه؟ چجوری بچت افتاده؟

ن نبردم

دفعه آخر یادمه طی زده بودم اونم یهو اومد لیز خورد و بدجور افتاد قبلشم خیلی زمین خورده همینجور

خداروشکر علائمی نشون نداد 

نمیدونم والا این بالا آوردن بعد دو روز ربطی داره یا نه

چیزی نخورده ک ضررش بده؟؟ 

مامی بهار و بهراد  
2728

درود بر شما
من کارم نصب توری بالکن ، تراس ، و حیاط خلوته برای جلوگیری از ورود کبوتره و هر روز مشکلات ایجاد شده  برای خانواده ها رو دارم میبینم

تلفن تماس جهت هماهنگی:

۰۲۱۳۳۵۷۰۸۰۱
۰۹۱۲۴۸۷۸۲۵۷

((کی میگه این پرندگان بی آزارن))

کبوتر و پرندگان می توانند انگل های خارجی مانند کک، کنه ارگاس ، مایت پرندگان و مگس شپش را با خود حمل کنند و از طریق نزدیک شدن به منزل ما این آفات و حشرات را انتقال دهند.
کبوتر ناقل ۶۰ نوع بیماری به انسان می باشد. مدفوع پرندگان اغلب حاوی مجموعه ای از بیماری های قارچی و عفونی و ویروسی مانند آنفلوانزای پرندگان، کریپتوکوکوز، هیستوپلاسموز و ایکولی است که به ویژه برای افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند خطرناک هستند.

کبوتر های وحشی می توانند به تاسیسات و تجهیزات ساختمان آسیب برسانند و با لانه سازی در شکاف ها، زهکش ها و ناودان بدلیل اسیدی بودن فضولات آن ها به سرعت باعث فرسایش ساختمان شوند و همچنین خطر آتش سوزی را نیز به همراه داشته باشند.

ذرات خشک فضولات پرندگان ممکن است به داخل تهویه ساختمان ریخته شود و باعث انتقال بیماری های عفونی و تنفسی برای افراد ساکن در منزل شود

کنه کبوتری یا کنه آرگاس (Argas reflexus) انگل اصلی پرندگان به ویژه کبوترها به حساب می آید. امروزه با توجه به گسترش ساخت و سازها در شهر ها و وجود درزهای انقطاع در بین ساختمان ها از طرفی لانه گذاری کبوتران در این منافض سبب شده این کنه از طریق لانه کبوترها عمدتا توسط سقف های کاذب وارد منازل آپارتمانی شهروندان شود، که این خود باعث بوجود آمدن آلودگی و به خطر افتادن سلامت برخی از شهروندان شده است.

در واقع وجود این کنه سبب واکنش های آنافیلاکتیک و ایجاد آلرژن ها شده است و همچنین گزش این کنه میتواند برخی از پاتوژن هارا نیز انتقال دهد. کنه ارگاس می تواند ضمن خونخواری از میزبان (کبوتر و انسان) یکسری از بیماری ها مانند بولیا و تب راجعه و اسهال خونی و ... را به انسان منتقل کند.
از همین رو مبارزه دقیق و اصولی با این حشره از اهمیت بالای در زندگی های شهری برخوردار است.

گزش کنه کودک

تلفن تماس جهت هماهنگی:

۰۲۱۳۳۵۷۰۸۰۱
۰۹۱۲۴۸۷۸۲۵۷
آدرس: تهران سه راه افسریه جنب تالار شادی زندگی پاساژ بنفشه طبقه اول پلاک ۴۱