2737
2739

سلام عزیزم ، من مزون دارم غرب تهران ، اینجام فعالیت میکنم ، فعلا داخل تایپیک نمونه کارای زمستونه گذاشتم ، ولی اگه خواستی نمونه کار مجلسی و... هم برات میفرستم 

با سلام خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی نی نی سایت ، بنده فرزانه کریم زاده ، طراح مد و خیاط با 26 سال تجربه در زمینه آموزش ، طراحی و دوخت تخصصی انواع : پالتو ، مانتو ، کت و شلوار ، لباس مجلسی و شومیز همراه شما عزیزان هستم. از همراهی شما خانم های خوش سلیقه ، نهایت تشکر را دارم.

سلام به شما دوستان و همراهان گرامی ، آرزوی سلامتی برای همه شما عزیزان رو دارم

اگر به دنبال یک خیاط مزونی تمیز و با کیفیت هستید ، کسی که هم طراحی ، برش، دوخت با کیفیت رو به شما عزیزان ارائه بده ، حتما با ما در ارتباط باشید .

* دوخت انواع پالتو و مانتو به سبک های اروپایی و ایرانی

* دوخت انواع لباس مجلسی به سبک های اروپایی و ایرانی

* دوخت کت و شلوار اسپرت ، اداری ، و مجلسی ( به صورت تخصصی)

* از نظر کیفیت دوخت مشابه برند های خارجی مطرح

با ما همراه باشید .

آدرس پیج : hayameson

آدرس مزون ما : ( البته داریم جا به جا میشیم تا یک ماه آینده .ولی به محض جا به جایی به اطلاع میرسه عزیزان) : منطقه 22 ، کوهک ، بلوار علیمرادی ، مجتمع تجاری طوبی ، طبقه سوم ، راه روی B ، واحد 504 ، مزون هایا

شماره تماس جهت سفارش ، راهنمایی یا پرسش و پاسخ :

46086214-021

09134107682

09902431236

** البته دوستان داخل پاساژ" آنتنش ضعیفه" و بهتره به ثابت تماس بگیرید .

منتظر صدای گرم شما هستم .

با سلام خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی نی نی سایت ، بنده فرزانه کریم زاده ، طراح مد و خیاط با 26 سال تجربه در زمینه آموزش ، طراحی و دوخت تخصصی انواع : پالتو ، مانتو ، کت و شلوار ، لباس مجلسی و شومیز همراه شما عزیزان هستم. از همراهی شما خانم های خوش سلیقه ، نهایت تشکر را دارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته من تخصصم کت شلوار ، مانتو و پالتو هستش

2728