2737
2734
اره بدل بگير بذار اون بمونه 

آره میگ طلا نفروش حیفه پول دستم اومد باز برات میخرم اصلا راضی نمیشه طلایی بفروشم. حالا میگم برم ی بدل خیلی ناز بخرم ب نظرت نقره ای یا طلایی؟ 

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میگ طلا نفروش حیفه پول دستم اومد باز برات میخرم اصلا راضی نمیشه طلایی بفروشم. حالا میگم برم ی بد ...

چون عوض کردن طلا ضرره

اگه نتونسی راضیش کنی بدل بخر ولی سعی کن راضیش کنی 

2731
مردا فقط دلشون میخواد بگن نه

دقیقا چرا. ن شوهر من میگ طلا نفروش مگ زن 50ساله ام طلا نگه دارم

تشون و که زندگی من و خراب کردن تو 19سالگی مطلقه شاید چند وقتی رو .روزای سختی رو بگذرونم ولی من هنوز جوونم. شروع میکنم از نو یادم میره رفتی تووووو
هیچی النگوتو عوض کن ارزش نداره سر زنجیر باهاش بحث کنی

آره نظر خودمم همینه 

چون عوض کردن طلا ضرره اگه نتونسی راضیش کنی بدل بخر ولی سعی کن راضیش کنی 

آره حق باتوعه ببینم چی میشه 

2740