2752
2734

عزیزم بچه ی شما قرتی یا بازیگوش نیس اسم این رفتارش بامزگی نیس که رشدش دچار اختلال شده!

دختر من 4 ماه و 14 روزشه 8کیلو و نیمه!تازه من خیلی شیر نمیدم بهش!

باید قلقش رو پیدا کنی خدای ناکرده دچار سوء تغذیه نشه لطفا جدی بگیر و اسمش رد نذار بازیگوشی!

مثلا وقتی خوابه بیدارش نکن شیشه رو بذار دهنش دختر منم چندروری خیلی بد شیر میخورد اینجوری مجبوز شدم شیرش بدم!

بعدم انقد شیر خشکشو عوص نکن!چخبره توی 4 ماه 6بار شیر عوض کردی!!!

عزیزم بچه ی شما قرتی یا بازیگوش نیس اسم این رفتارش بامزگی نیس که رشدش دچار اختلال شده! دختر من 4 ما ...

عزیزم دکتر میگفت عوض کن تحت نظر پزشکش عوض میکردم پیش متخصص اطفال بردمش سره سه تا شیرخشکاش ک اسهال میشد کلا یکیشم باعث دلدردش میشد یکیشم کلا بهش نساخت فقط و فقط ببلاک بهش ساخت من تمام توان و تلاشمو گذاشتم روش ولی کلا نمیخوره خیلی کم میخوره من شب تا صبح هر یه ساعت شیر براش درست میکنم و حتی طبق نظر دکتر لعاب برنج رو شروع کردم با نبات ولی حتی به اونم واکنش نشون میده و بدش میاد ولی اگر خودش بخواد و گشنش بشه همه اینارو قشنگ میخوره تا تهش

مامانم میگه خودتم اینجوری بودی و وزنت افتضاح پایین بود هرکاریت میکردیم مدلت این بود ولی میگه ۶ ماهگی یهو خوب شدی و اصن کلا تغییر کردی من واقعا دیگه نمیدونم چیگار کنم

تو خواب کلا به میشینم پیشش دائما بهش شیر میدمو هواشو دارم ولی باورت میشه تو خوابم تف میکنه همرو؟؟

بیدارم باشه اگ نخواد تف میکنه من دیگه نمیدونم چیکار کنم راهکاری داری؟ حتی حریره که همه ی بچه ها براش غش میکنن انقدر خوشمزس این دوست نداره طبق نظر دکترش غذاشو شروع کردما به خدا خیلی جوش میخورم ولی کاری از دستم بر نمیاد دیگه وقتی آزمایشش خوبه دیگه من چیکار باید بکنم وقتی واقعا نمیخوره و عق میزنه و تف میکنه

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دکتر میگفت عوض کن تحت نظر پزشکش عوض میکردم پیش متخصص اطفال بردمش سره سه تا شیرخشکاش ک اسهال می ...

عزیزم اگر زیر نظر پزشکی و اینکه سابق بر این خودتم همینطور بودی پس دیگه بعید میدونم کار زیادی بشه کرد.حجم وعده ها شو کم کن تعداد وعده هارو ببر بالا.

مثل وقتی که به بچه دارو میدیم لپاشو با دست میگیریم که دهنش وا بمونه نتونه تفش کنه دهنشو نگه دار تا مجبور شه قورتش بده.با توجه به این تفاسیر کارت خیلی سخت میشه از هر ثانیه باید بتونی استفاده کنی تا انشالله این 6 ماه رو به بهترین شکل پشت سر بذاری.

خدا کمک میکنه نگران نباش هر بچه ای واقعا یه جور منحصر به فرد برای خودشه.