2733
2739

چی بهش بدم و چه تجربه ای دارین که واقعا کار ساز بوده و واقعا تو وزنگیری اثر داشته غذاخورش کردم ۴ ماه و ۱۰ روزشه بچم

وزن تولدش سه کیلو و دویست گرم

وزن در چهارماه و ده روز چهار کیلو و نیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه دکتر نمیبریش؟اگه هم نه که بهتره ببری..اون کمکت میکنه.

شیر خشک مناسب معرفی میکنه اگه نیازه ازمایش مینویسه یا کم کم کمکی رو شروع میکنه.شربتی ام هست واسه افزایش اشتها شاید تجویز کنه.خلاصه بایستی تحت نظر پزشک باشه

وزنگیریش خلی کمه 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

الهیییی عزیزم😥

مامانا بیان کمک، گناه داره مامانمون.....

من تجربه ندارم گلم....

من فقط میدونم اگه شیر خوره ممکنه شیر شما مواد مغذی نداشته باشه و قطعا باید شیر خشک جایگزین کنین...

شیر خشک در عرض چند روز بچه گوشت میگیره....طفللک

2740

دختر منم 4 ماه و 14 روزشه

درست بهش شیر نمیدی یا اگرم میدی شیرت قوت نداره

اگر فقز شیر خودتو میخوره هر یک ساعت و نیم حتی اگر خوابه بیدارش کن و حداقل ربع ساعت هوشیار نگه ش دار بهش شیر بده اگر نمیتونی شیر خشک هم کمکی بهش بده من دخترم هم شیرخودمو میخوره هم شیر خشک

دل‌درد‌هم‌میشه‌؟

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
یه سوال با اجازه اسی...من پسرم فک میکنم انگار داره ببرم دکتر یا داروخانه واسش یه چی بگیرم ۳ سالشه

ببر دکتر حتما آزمایش بگیره خطرناکه 

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
عزیزم فقط شیر خشک میخوره بچه

حتمااااا ببر دکتر به قول دوستمون باید ازمایش کشت ادرار بده شاید خدانکرده خدانکرده انگل داره

اصلا این حجم از لاغری خیلی عجیبه چطور بهداشت بهت چیزی نگفته

تیکر 1000 روزگی شازده 👑
2706