2737
2734

یکی از اطرافیانم یه بیماری داره 😕از وقتی فهمیده انگار افسرده شده هرکاری کردیم نرفت پیش مشاور نمیدونم باید چیکار کنم چون چن ماهه گذشته اما بهتر نشده😓نمیدونم تاکی قراره ادامه داشته باشه کلا زندگیشو تعطیل کرده 😓

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من كمك كنيد كه با يك دختر ١٢ساله چطور بايد رفتار كنم خون به دلمون كرده هرروز دعوا داريم تو خونه چون علرغم هوش بالا امسال درس را رها كرده و به زور با تاخير وارد كلاس انلاين ميشه و ميگه اين چيزا به درد من نميخوره من ميخوام بازيگر بشم تا ٣نصفه شب ميشينه فيلم ايراني ميبينه و هر فيلمي هزار بار ديده دارم ديوانه ميشم تي وي خاموش كردم سيماشو قايم كردم قهر كرد رفت نشست تو حياط گريه زاري با بدبختي ابروريزي اوردمش خونه

2728
فضا مجازیه شاید سرکاری گلم

نمیدونم اتفاقا چند دقیقه پیش داشتم میگفتم کاش یه مشاوری بود منو راهنمایی میکرد واقعا درمونده شدم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

دکتر یه راهکار بزار جلو پام بگو چ کنم از یه طرف دوست دارم جدا بشم ک شوهرم از دستم راحت بشه از طرفیم میگم بچم چ گناهی کرده اخه

از طرف دیگ هم منی ک یه دختر یاده بودم با ششرایط همسرم شدم به آدم شکاک منفی گرا بی اعصاب پرخاشگر

به من كمك كنيد كه با يك دختر ١٢ساله چطور بايد رفتار كنم خون به دلمون كرده هرروز دعوا داريم تو خونه چ ...

سلام . دخترتون تا سال های قبل بهتر بود ؟ شما طلاق گرفتید ؟ 

2740

منم یه دختر هشت ماهه یه پسر چهار ساله دارم شوهرم واقعا اخلاق و فهم و شعور نداره هر چی از دهنش درمیاد میگه اصلا بهم محبت نمیکنه دست بزنم داره نمیدونم برم کارای طلاقمو کنم در ضمن من هیچ حامی و پشتوانه ای ندارم

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
سلام . دخترتون تا سال های قبل بهتر بود ؟ شما طلاق گرفتید ؟ 

نه ما خانواده خوبي هستيم و هيچ مشكلي نداريم

سالهاي قبل بهترين محصل مدرسه با كلي مقام اولي علمي ورزشي هنري درجه يك بود

پدرشو به زور راضي كرد كلاس بازيگري انلاين داره ميره و شديدا علاقه داره در حاليكه من مخالفم

2706