2733
2734
والا ما 6ساله از خدا میخایم هزارتا نذر و چله و....نشد ک نشد

والا بخدا 

انشالله که همین ماه نتیجه میگیری و چشم و دلت روشن میشه ،اگر رفتم حرم یادت میکنم،چند سالته گلم؟

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
از ته دل از خدا میخوام انشالله سریع تر مامان میشی عزیز دلم ،عکس رنگی رفتی؟

اره عزیزم...همه کار کردم انگار خدانمیخاد

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بخدا  انشالله که همین ماه نتیجه میگیری و چشم و دلت روشن میشه ،اگر رفتم حرم یادت میکنم،چند ...

32😕 دیگه داره دیر میشه

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
ضخامت اندومتر تو روز 15  11 بتشه زیاد؟؟

جدولش تو نت هستم عزیزم 

دقیق بهت میده ی سرچ بکن جدولش میاد 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
2731
فقط به بارداری فک نکن بی خیال باش باردارمیشی.

خیلی سعی میکنم 

ولی نزدیک پریودم استرسی و فکری میشم

حالا چندروز صبر میکنم اگ دیدم پریود نشدم هفته دیگه میرم ازمایشج

اره به خودت استرس وارد نکن 

انشالله شما بارداری عزیز دلم 

استرس بدترین عامل نازاییه  استرس رو از خودت دور کن

همه بهم میگن،میدونی هر بار که میگذره بد تر میشه استرسم 

2740
مشکل اینجاست که اون دکتر سواد نداره چون اگه تو مرحله ی سن مرزی نیستی، خیلی کار بدی کرده که دارو بهت ...

عزیزم من ماه اول که رفتم پیش دکتر فرستادم آزمایش و سونو انجام داد ،مشخص شد من تنبلی دارم و بدون دارو تخمکام رشد نمیکنند و تخمکگذاری با مشکل انجام میشه،بعد ازین که آزمایشمو دید دارو رو شروع کرد،دکتر من یکی از معروف ترین و بهترین متخصصین مشهد هستن 

اره عزیزم...همه کار کردم انگار خدانمیخاد

امیدتو از دست نده 

توکل کن بلاخره جواب میگیریم گلم

32😕 دیگه داره دیر میشه

من 25 ام،4سال تو عقد بودم جلوگیری داشتم واسه همین دارم اقدام میکنم الان

نه بابا دیر نیست ،دختر دایی من پارسال بعد از 10سال خونه داری ،تو 33سالگی اولین بچشو آورد 

الان دخترش 1 سال اینا داره،

دختر خالم 31سالشه میگه هنوز زوده ازدواج نمیکنم 

مطمئنم به زودی جواب میگیری انشالله

وای من تحمل عکس رنگی ندارم فقط تست پاپ اسمیر دادم 

من که دلمو زدم به دریا ،آخه پریودامم دردش شدیده فکر میکنم تحملشو داشته باشم ،هفته دیگه برم میام برات تعریف میکنم 😁😁

شوهرم فهمید درد داره میگه نمیخواد بری 😂😂😂

پاپ اسمیر واسه چیه عزیزم؟چه جوریه؟یکم توضیح میدی بی زحمت 

2706