2733
2739

منم خسته شدم از موهای بدنم واقعا نمیدونم چیکار کنم

البته به نظر مردا کاری ندارم مجردم... خودم بدم میاد

میخواستم برم لیزر دیدم تو اطرافیان یه سری جواب گرفتن یه سریا نه...ترسیدم نکنه جواب نگیرم...گفتم بذار برم ازمایش هورمون بدم اگه مشکلی داشتم حل بشه بعد برم که جواب بده

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که بدنم اصلامو نداره😀دوستام مسخرم میکنن میگن ازدواج کردی واسه شوهرت تنوع نداری😶

واقعا برو خدا رو شکر کن...من ارزوم بود اینجوری میبودم

تنوع چی مگه با موی بدن تنوع میدن😂

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2728
واقعا برو خدا رو شکر کن...من ارزوم بود اینجوری میبودم تنوع چی مگه با موی بدن تنوع میدن😂

نمیدونم والا،دوستام میگن میری حموم وزودمیای بیرون مثل مابعدیه ماه میری موهارومیزنی خیلی تنوع داره اینجوری😀

2740
خب شوهرتون مشکلی نداره با اونا

نه اصلا

با موهای شکم چه مشکلی میخواد داشته باشه؟

کلا آدم ظاهر بینی نیست.طرز فکرش با مردای هم سن خودش فرق میکنه

مگه همسرت چیزی گفته که انقدر نگرانی؟ اما اصولا آقایون انقدر جزئی نگر نیستن.

همینکه بوی خوش بدی و موهای قسمت های حساست رو بزنی,کافیه

نه من مجردم میترسم بعدا مشکل پیش بیاد

عزیزمممم

از الان دغدغه داری؟

نه گلم

از من به عنوان خواهر اینو قبول کن. شما خوشرو.  خوش برخورد و مهربون باش,حتی موهای زایدت رو نزدی هم نزدی.

باور کن مردا همچین موجوداتی نیستن...ولی متأسفانه بعضیا فکر میکنن برای اینکه مرد خیانت نکنه یا هرچی,باید خودشونو بی نقص بی نقص کنن از نظر ظاهری...

گلم,سعی کن مردی واسه ازدواج انتخاب کنی که واسش ظاهر ملاک نباشه,چون تو هرکاری هم بکنی,باز یکی دیگه بهتر ازت هست.قانون دنیا همینه

حتی رو باسنمم مو داره😢

منم😭

من فقط فکر کنم کف دست و پاهام مو نداره😐

یعنی همه جای بدنم مو داره هر دفعه برای اصلاحشون حالا چه با کرم مو بر چه اپلاسیون چه ژیلت خیلی اذیت میشم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍
2706