2733
2734
نمی دونم ولی امید داشته باش استرس هم نداشته باش . استرس مشکل درست می کنه برات ریلکس باش راستی می گن صبح باید استفاده کنی بعد از اینکه بیدار شدی می خوای بگیر فردا صبح بعد از اینکه از خواب بیدار شدی استفاده کن اون بهتر نشون می ده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلها
طولانی ترین قصه های پرغصه نیز ، بالاخره به پایان خواهند رسید؛ با چشمانی پر امید ، صبری لازم است ... هیچ آسمانی نیز همیشه ابری نخواهد ماند. فقط به خودش ایمان داشته باشیم. خدایا شکر... میشه واسه مامان شدن دوستام دعا کنی و یه صلوات بفرستی؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد
2731
کیمیا و سودا جون ایشالله سه تامون حاملهایم
طولانی ترین قصه های پرغصه نیز ، بالاخره به پایان خواهند رسید؛ با چشمانی پر امید ، صبری لازم است ... هیچ آسمانی نیز همیشه ابری نخواهد ماند. فقط به خودش ایمان داشته باشیم. خدایا شکر... میشه واسه مامان شدن دوستام دعا کنی و یه صلوات بفرستی؟ اللهم صل علی محمد و آل محمد
سلام / مامان عسل خیلی زود رفتی آز / احتمال زیاد جواب نده / منم 26 پری هستم و دل درد پری دارم / جالبه که قبلا من تا روز پری دل درد نداشتم / و همش چک میکنم نکنه پری شدم
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
گذاشتم عزیزم بعد یکساعت یه خط کج و موج اومد / فکر میکنم کاذب بود
برای سلامتی همه نینی ها و همه مادران باردار و همه مامانای آینده که منتظر نینی هستن ***صــــــلــــــوات***
سلاااااام دوست جونیای عزیزم امیدوارم حالتون خوب باشه من امروز جواب عکسمو گرفتم دکترم شنبه میاد بچه ها اون چیزی که خودم از نت سرچ کردم اینه که لوله راستم تعطیله و اینکه احتمالا لاپاراسکوپی هم داشته باشم کلا داغوووونم بازم خداروشکر
لبخند بزن ، فردا روز بهتریه...
2706