2737
2734

گلم چی شد قبول شدی??????

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنور نوبتم نشده

قبول میشی فقط بی خیال باش قرص رو خوردی احساس میکنی خیلی ارومی? اون نمیذاره استرس داشته باشی

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2728
قبول میشی فقط بی خیال باش قرص رو خوردی احساس میکنی خیلی ارومی? اون نمیذاره استرس داشته باشی

قبول شدم

باورم نمیشه هنوز

خدایاشکرت

ممنون عزیزم

حتما 4شنبه رفتم حرم امام رضا ع 2 رکعت نماز زیارت به نیابتت میخونم

ممنون ک بفکر بودی و انرژی دادی

خیلی خوشحالم خیلی

قبول شدم باورم نمیشه هنوز خدایاشکرت ممنون عزیزم حتما 4شنبه رفتم حرم امام رضا ع 2 رکعت نماز زیارت ...

خداروشکر عزیزم دیدی گفتم قبول میشی، کافیه به خودت این باورو بدی منم کلی انرژی مثبت فرستادم واست بخدا، و کلی دعات کردم، خداروشکرررررررررر دوست جونم🙌🙌🙌🙌🙌🙌، عزیزم خیلی زحمت میکشی لطف میکنی، حالا که میری حرم امام رضا لطف میکنی دعا کنی که خانواده خودمو همسرم، و خودمو همسرم عمر با عزت و طولانی داشته باشیم? دعا کن فقط سلامت باشیم همین عزیزم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خداروشکر عزیزم دیدی گفتم قبول میشی، کافیه به خودت این باورو بدی منم کلی انرژی مثبت فرستادم واست بخدا ...

قربونت برم واسه این لطف و مهربونی

چشم حتما

ان شاءا... همیشه سالم و خوشبخت باشین درکنارهم عزیزم

2740
قربونت برم واسه این لطف و مهربونی چشم حتما ان شاءا... همیشه سالم و خوشبخت باشین درکنارهم عزیزم

خدانکنه عزیزدلم،فقط خود باوری دادم بهت همین، چشات بی بلا مهربونم فدات بشم مرسی لطف میکنی عسلم🙌😍