2737
2734
میگه حسه خوبی به شوهرت نداره وقتی تنها میاد..  من جوونم شاید هوایی بشه.. منظورش در کل ای ...

اخه یعنی چی

اصلا اینطور نبوده شوهرم تنها بره اونجا 

بعدشم این همه مردم داماد دارن چیزه خاصی نیست

من قشنگ میدونم یعنی چی؟😒

یعنی تو یه  مرد مریض بدبختی...یعنی یه مرد بدبخت مثل تو ک یک هفته اومده سایت چشمش به کجاها ک منحرف نمیشه بخاطر جلب توجه ما خانوما😒

خااک تو سرت حیا کن نی نی سایت و رهاکن😐

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم مادرت مشکل داره فکرش خرابه مشکل از  شوهرت نیست  سعی کن کمتر خونشون بری

میدونی من میترسم یوقت چیزی بوده باشه ک همچین حرفی زده++..بابته نظر داشتن شوهرم نمیدونم واقعا 

2731
اخه یعنی چی اصلا اینطور نبوده شوهرم تنها بره اونجا  بعدشم این همه مردم داماد دارن چیزه خاصی ن ...

شاید چیزی شنیده. اتفاقاتی که دوستا همسایه ها  برا هم تعریف میکن.. خواسته بهت بفهمونه که مردا چطورن. و هواستوجمع کن بد  بهت گفته فقط.. مقدمه چینی نکرد.مستقیم اومد  زااارت بهت گفت.. ولش کن .

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست
ذهنم آشفته شد 

اشفته نشه خواهرم یکم زرنگ باشید خانوما اوا دقت کنیید هیچ مادر زنی چنین نیست مگر  یه مرد بدبخت مریض هیز ک همش دنبال حرفهایه چرت و شهوت بازیه😐

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
میدونی من میترسم یوقت چیزی بوده باشه ک همچین حرفی زده++..بابته نظر داشتن شوهرم نمیدونم واقعا 

نه مطمئن باش چیزی نیست

مشکل از مادرته

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2738

شایدم چون شوهرت کم سنه خودشم کم سنه دوست نداره شوهرت تنها بیاد که البته حق هم داره

بعد الکی از بابات مایه گذاشته که تو به دل نگیری که یعنی آره حتی مردی مثل بابای تو هم با مادربزرگت همچین شوخیایی میکرده خواسته بااین حرف تحریکت کنه که نداری شوهرت تنها بره اونجا منتها بد بهت گفته

حالا اگه میخولی حیثیت خانوادتو پیش شوهرت ببری به شوهرت بگو

من قشنگ میدونم یعنی چی؟😒 یعنی تو یه  مرد مریض بدبختی...یعنی یه مرد بدبخت مثل تو ک یک هفته اوم ...

اگه بامنی چرا توهین میکنی واقعا من زنم اولا دوما باید کجا مشکلمو بگم خجالت بکش بکی بگم ها 

شاید چیزی شنیده. اتفاقاتی که دوستا همسایه ها  برا هم تعریف میکن.. خواسته بهت بفهمونه که مردا چط ...

عجــبا  اخه چرا خواهر ساده میشی؟ نمیبینی چندباره خربار داره رنگ و لعاب میده ب داستانش جوابشو ندین گزارش بزنیید این اقا مریضه

اشفته نشه خواهرم یکم زرنگ باشید خانوما اوا دقت کنیید هیچ مادر زنی چنین نیست مگر  یه مرد بدبخت م ...

درست حرف بزن نفرینت میکنم دلمو شکستی بااین حرفات انشالله تمام اتفاقایی ک برام افتاده برات بیفته

2706