2737
2739
عنوان

نظرتون راجب این حرف چیه؟! 🤯🤯

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 73 پست
منم همینطور‌..کلاسه روز ایتستا نصب کردم ببینم چطوریه تو این سه روز ۷ تا درخواست دوستی از پسرا😳😳همش ...

من هر روز از روبیکا ۲۰ تا پسر پیام میدادن کلا دیه برگام ریخت😶😨😨

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
عزیزم من یه مدت نسب کرده بودم با اسم پسرم  دخترهای خراب اعلام دوستی روزی بیست تا دیگه اعصابم ن ...

من با پیج دخترم تا حالا یک نفرم بهم پیشنهاد دوستی نداده ٣ سال بیشتره اینستا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا به نظر من  میشه از 7 سالگی چاقو داد دست بچه  ولی این اپلیکشن رو من خودم وقتی میدم ب ...

درسته منم همین رو گفتم هر چیزی ب وقت خودش 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
2731
من هر روز از روبیکا ۲۰ تا پسر پیام میدادن کلا دیه برگام ریخت😶😨😨

خیلی بده...خیلی...

همینطوری دخترا رو هم هوایی میکنن‌

و بالعکس دخترایی ک اینطورین پسرای خوب و نجیبو ب راه خطا میکشونن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
خیلی بده...خیلی... همینطوری دخترا رو هم هوایی میکنن‌ و بالعکس دخترایی ک اینطورین پسرای خوب و نجیبو ...

اره بهم میگفتن باهام رل بزن میگفتم نه گیر میدادن اخرش میگفتم نری داداش ام رو میارم اصلا داداش ندارم البته دارم ۳ سالشه فحش میداد میرفت😨😨

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...
عزیزم من یه مدت نسب کرده بودم با اسم پسرم  دخترهای خراب اعلام دوستی روزی بیست تا دیگه اعصابم ن ...

خب شما حذف میکردی این چیزا واسه همههه میاد 😊

اونی ک تحت تاثیر این چیزهای چندش قرار بگیره 🤢تکلیفش مشخصه

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
2740

برای افراد بالغ و عاقل بلههه همه چی ب خود ادم بستگی داره 

ولی ی نوجوان حتی کودک ۱۰ ساله فضای مجازی داره

بنظرتون اینا میتونن تحت تاثیر قرار نگیرن 

میتونن کنجکاوی نکنن 

و..

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘

برای آدم عاقل بالغ خوبه ولی برای نوجوون سمممممه

دختر ۱۳ساله تو آشناهامون هست رفته اینستا بلاگرارو دیده برگشته میگه مامان میخوام پولدارتون کنم قراره یه پیج بزنم تیپ بزنم برقصم فالوور جمع کنم پولدار بشم 🤐نوجوونا چون دنبال الگو هستن متاسفانه اینارو الگو خودشون میکنن 

باورت میشه نمیدونن؟!!! من پرسیدم  مخصوصا دهه هفتاد و هشتاد  ببین اینا اصلا متوجه نیس ...

من دهه هفتادم خودم خواهرمم دهه هشتادی اکثرآدمایی که من دیدم فقط به عنوان سرگرمی نگاه میکنن

میگذره....ولی ردش میمونه
سرچهاشون فرق داره الان من چون معرفی کتاب و فیلم بیشتر نگاه میکنم صفحه سرچم همش همیناست  همسرم ...

منم دنبال همینام تقریبا

ولی بحثم این نیست 

بحثم اینه که نوجوون ها که اینارو سرچ نمیزنن

واقعا من کادر چاقو جرأت میکنم بدم دست بچه تو هفت سالگی 

اگر بچه 17 ساله اینا داشتم بهش نمیدادم اینو 

حتی 22 سال!!!

وایمیستادم که رشد عقلی و استدلالی کنه

جوون ها شدن لا ابالی

برای آدم عاقل بالغ خوبه ولی برای نوجوون سمممممه دختر ۱۳ساله تو آشناهامون هست رفته اینستا بلاگرارو د ...

البته رقصیدن و ب اشتراک گزاشتنش چیز بدی نیست😊

منم دنبال همینام تقریبا ولی بحثم این نیست  بحثم اینه که نوجوون ها که اینارو سرچ نمیزنن واقعا ...

عزیزم شما اینستاتون پاک کنین نوجوونا به راه راست هدایت میشن مگه?

اونا هم دغدغه دارن ما هم نوجوون بودیم میگذره 

بگو بهش ببین مشکل ساز میشه  این فضا هی رفته رفته  داره بدتر میشه

شوهرم صفحه مذهبی داره کارش روابط عمومیه یه جوریه که باید داشته باشه ولی از فضاش بدم میاد شوهرمم لجبازه یه کاریو بگی نکن بیشتر میکنه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2706