2737
2739
عنوان

من دلم نمیخادعروسی برم کیوبایدببینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 37 پست

اصلا نرو اسی خدایی نکرده مبتلا بشی بیچاره ای الان همه مبتلا هستن همسر من کادر درمانه اصلا علامت ندارن بعضیا اما تستشون مثبت میشه یعنی ۱۰۰ درصد کادر درمان مبتلا میشن همون ماه اول

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
موندم خدا به جای مغز تو  سر شماها چی قرار داره نگران نباشه با این طرز تفکرت به زودی روح خودتم ش ...

ایشالله روح هر دومون...عزیزم من مرگ بقیه رو مسخره نکردم من خودمم کرونا گرفتم ولی من میگم ترس و وسواس برابر با کرونا و مرگه.. زیاد سخت نگیرین اماری  که اخبار میده همش الکیه

شعورو فقط خودت داری گلم

ایشالله روح هر دومون...عزیزم من مرگ بقیه رو مسخره نکردم من خودمم کرونا گرفتم ولی من میگم ترس و وسواس ...

نه عزیزم انشاالله فقط روح شما  شاد بشه من نه از مرگ کسی خوشحالم نه برام مرگ بقیه مهم نیست در ضمن من خودم دارم میبینم نیاز به امار و دلداری الکی شما ندارم بله امار اخبار هم اشتباهه چون خیلی بیشتر از این تعداده احتمالا با این تفکرتون الانم مسافرت هستین 

ایشالله روح هر دومون...عزیزم من مرگ بقیه رو مسخره نکردم من خودمم کرونا گرفتم ولی من میگم ترس و وسواس ...

عزیزم نه اینجوری نیست.از نظر علمی ثابت شده؟ که وسواسی بودن با مرگ یکیه؟تو این مدت که مردم آمار بالای مرگ و میر و ابتلا رو دیدن ترسیدن واقعا .خودشون فهمیدن که کرونا با کسی شوخی نداره.به خاطر رعایت کردن مردم بود که اوضاع یه کم بهتر شد.من حرفم به شخص مستقیم شما نیست، اما اینو بگم اونایی که راحت به فکر مسافرت و عروسی و جشن و ... مدیون من و امثال منن.من خودم به شخصه نزدیک به یک ساله هیییچ جا نرفتم.منم دل دارم .منم دلم برای خانواده و دورهمی ها تنگ شده.ولی وجدانم پیشقدم این حسم میشه.همش میگم نکنه با یه مهمونی من ناقل باشم و باعث مرگ یا مبتلا شدن یه نفر بشم.همین.

عزیزم نه اینجوری نیست.از نظر علمی ثابت شده؟ که وسواسی بودن با مرگ یکیه؟تو این مدت که مردم آمار بالای ...

منم جایی نرفتم یه ساله کل فامیلمون کرونا گرفت ولی خداروشکر کسی نمرد عروسی ما محدودیت داره/....

خوشم میاد از ادمایی که مودبانه حرف میزنن مث شما بدون توهین

2740