2733
2739
عنوان

با یه پسر هندی اشنا شدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 4853 بازدید | 139 پست
خوبه دیگ ن نیاز به اپلاسیون داری نه لیزر

ار بابا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا هر هفته دوروز نیستی

ن خیلی وقت کم میام 

حس سایت ندارم اصلا 

کار داشتم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
حسین کیه

کاربر اینجاست هندیه

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
2740
اخه اونم از پول ایران سر در نمیاره😐نمیدونیم چطوری واسه هم توصیف کنیم 

برو دایرکت پورنگ ازش بپرس اونم عاشق یه خانم دکتر هندیه 

نه این میتونه بره هند نه اون میتونه بخاطر کارش بیاد ایران 

ک زخم هر شکست من حضور یک جوانه شد 😊🌱

من با یه دختر هندی اشنا شدم بهش گفتم پسرم تازه  نزدیک بود باهم ازدواجم کنیم ولی ازونجایی که دلرحمم بهش گفتم دخترم باهم دوست شدیم😆😂😐

😐🗽تا کرونا نگیریم اروم نمیگیگیریم من انقد بد شانسم برم لب رودخونه رودخونه خشک میشه😐🎃🚶  یه محصل بدبخت  
2706