2733
2734
عنوان

قبل عقد جهیزیه بخریم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1826 بازدید | 63 پست
نه به خاطر خودش میگم  من الان خودم سه سال پیش جهاز خریدم یعنی تا عقد کردم  ولی الان م ...

ن من مثلا ماهیتابه رژیمی و سرویس چاقو و ملاقه و اینا گرفتم چند سال پیش اصلاااا هم مدل جدیدترش نیومده

صآحب ضربانه قلبمــــ♥ــی حضرت یار💋💋💋♥♥♥
امسال دختر خالم شوهر کرد ده تا پتو دونفره گرفت از این تک رنگا ده تا هم یه نفره از اینا ک نازکن بازم ...

من خودم دوتا یه نفره 

یه دونفره 

دو تا رنگی رنگی پاییزه 

دو تا هم مسافرتی 

و یه لحاف دو نفره که خیلی خوشگلش کردیم 

و یه لحاف هم ست روتختی ام داشت 

ولی میگم کم 

البته مهمون نداریم 😂😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ن من مثلا ماهیتابه رژیمی و سرویس چاقو و ملاقه و اینا گرفتم چند سال پیش اصلاااا هم مدل جدیدترش نیومده

چاقو تک از بزرگ تا کوچیک تا ساطور همه چی مامانم خیلی خریده کنار گذاشته 

کلی هم به من داد 

ولی من باز سرویس چاقو از اون طوسی مشکی ها خریدم 

ولی استفاذه نکردم 

حالا نمیدونم برا خواهرم همون تک تکی ها رو ببره یا ست هم بخریم؟

2742
بگیرید مثل پتو رو بالشی و ملافه قابلمه جاروبرقی سرویس لگن و آبکش استیل که خودش 2 تومن میشه هیچ وقت ا ...

عزیزم تو شهر ما دونه ای ابکش یونیک اینا میفروشن بنظرتون سرویس بگیرم یا یکی دوتا کافیه؟

عوض نشید تعویض میشید
من نمیدونم وسیله برقی چی بگیرم از بس وسایل برقی زیاد شده و فیک 

مهم ها رو بگیر حتما 

غذاساز، ابمیوه گیری، اسیاب، یک دو سه، مخلوط کن، گوشکوب برقی(من استفادش نکردم البته😂)، همزن و ...

ولی مثلا یه چیزی مثل تخم مرغ ابپز کن مسخره است 

2740
عزیزم تو شهر ما دونه ای ابکش یونیک اینا میفروشن بنظرتون سرویس بگیرم یا یکی دوتا کافیه؟

خودت به شرایط خونوادگی توجه کن مثلا مهمون اینا خیلی داری یا نه؟ من سرویس کاملو گرفتم. البته من سال 90 که هنوز نامزدم نداشتم از بانه خریدم 70 ولی الان نمیدونم.. 

دختر عمه من همه چی چن سال پیش خرید من گفتم حالا حالا ها که نمیخوام ازدواج کنم قدیمی میشه چه کاریه الان بهترین وسیله ها همه مارک اصل الجی و بوش داره من بدبختم باید برم ده برابر قیمت همونو فیک و بنجل بخرم 

نه به اقایی  نه به شوشویی   نه به کراش و رل 

سه چهارتا اندازه مختلف حتما بگیر 

خیلی کوچیک اولیش

متوسط 

یکی وسط این ها 

خیلی بزرگ اخریش

من این ها رو گرفتم 

بنظرم مربعی بگیر 

من اون گرد استیل ها نه اون توری ها رو گرفتم جنسش خیلی خوبه

ولی یه مستطیلی توری خریدم بیشتر دوستش دارم چون برنج رو هم نمیمونه و باز میشه و پخش برای همین بنظرم باعث میشه له نشه 

دختر عمه من همه چی چن سال پیش خرید من گفتم حالا حالا ها که نمیخوام ازدواج کنم قدیمی میشه چه کاریه ال ...

اره دقیقا 

مثلا من ست کامل روحی خریدم (گذاشتم انباری😂😂)

بعد سال بعد دم عروسیم که دیگه افتاده بودم تو خرید جهاز شدیدا گفتم بذار برا اجی هم بگم بریم بخریم 

مامانم پول داد رفتیم همون جا همون قیمت قبل خریدیم گفتم چه خموووب 

نگو جنسش فرق دارهر

بلندش که کردم دیدم انقدرررر سبک 

وقتی اومدیم خونه گذاشتم کنار مال خودم 

اصلا از قیافه اش قشنگ پیدا مال من چقدر ضخیم هست 

راستی چمدون تو جهاز باید بخریم؟ 

اره مگه نمیخرن؟ فقد چیزاببخشیدابیخودنخرید. چمیدونم ظرفشویی اتوپرس چن دست قاشق چنگال  چندین مدل قابلمه. تستر.ساندویچ ساز چای ساز قهوه ساز. 

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
اره مگه نمیخرن؟ فقد چیزاببخشیدابیخودنخرید. چمیدونم ظرفشویی اتوپرس چن دست قاشق چنگال  چندین مدل ...

تو فامیل ما یه چمدون عروس میگیره یکی داماد 

بعد خریدها رو توش میچینن 

ولی ما نخریدیم هیچ کدوم 

حالا نمیدونم تو جهاز بخریم یا نه 

2706