2733
2739
عنوان

وقتی یه پسر میخواد شمارم بگیره چی کار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2597 بازدید | 73 پست
هر کدومو خواست بگو نه لطفا مزاحم نشید برو دور تر بایست

اخه پس چطوری با یه نفر اشنا شم؟

حالا منظورم این پسره نیستا کلا میگم

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسره هم رشتم بود پسرای بیخود و خیابونی که حواب سلامشونم نمیدم

مطمئنی هم رشته بود؟ میشناختیش؟خیلی از پسرا هم جوگیر هستند یبار یکیشون بعد از اینکه من گفتم رشته ام ریاضی هست به من گفت مهندسی برق شریف خوندم بعد هرچی میپرسید ی حالیش نبود

قومی متفکرند اندر ره دین قومی به گمان فتاده در راه یقین میترسم از آن که بانگ آید روزی کای بیخبران راه نه آنست و نه این🌺🌺🌺
2728
اخه پس چطوری با یه نفر اشنا شم؟ حالا منظورم این پسره نیستا کلا میگم

اونی که باید بیاد به وقتش میاد 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
من همسر  و مادر شدن دوست دارم ولی از زندگی مجردیمم لذت میبرم

خوبه پس سعی کن کیس ازدواجت رو طبق معیارات انتخاب کنی کسی ک حالتو خوب میکنه و شخصیت سالمی داشته باشه وگرنه باعث میشه ن از همسر خوشت بیاد ن بتونی ب زندگی لذت بخش مجردیت برگردی

اخه پس چطوری با یه نفر اشنا شم؟ حالا منظورم این پسره نیستا کلا میگم

مردی که به تو وسط خیابون شماره میده و باهات دوست میشه مطمئن باش به ۱۰۰ نفر دیگه هم داده

بهترین راه اشنایی کلاسای مختلف مختلطیه که هست یا چت رومای مختلف مثل اینستا

اونا هم ناامنه البته ولی بهتر از توخیابونه

رفت دیگ پروندیش منم نمیدادم دیگ طرف تا خونمون میاومد میگفتم شما شماره بدید اگ خواستم تماس میگیرم

برام این شخص مهم نیست

مهم طرز برخوردمِ

من خوابگاهی ام ینی برای کاراموزی باید خوابگاه برم حتی من تعقیب کنه تهش ادرس خوابگاهم پیدا میکنه😁

فک کنم نباید از یه مسر توقع داشته باشم فقط با نگاه به چشمام طوری عاشقم که تعقیبم کنه

2740
خب وقتی گفتی نه  هرچیم پرسیده آیدی گفتی ندارم  توقع داری چیکار کنه :/

من حس کردم شرط بندی کردن بین خودشون که این مسره میتونه مخ من بزنه یا نه

چون من تو بیمازستان با همکارای مرد جدی ام

برام این شخص مهم نیست مهم طرز برخوردمِ من خوابگاهی ام ینی برای کاراموزی باید خوابگاه برم حتی من تع ...

شماره بگیر ک برن و فوقش. تماس نمیگیری دیگ 

آنچه میدانم،آنچه را که میخواهم،نابود میکند

وا من بودم همچین تخریبش میکردم که نگوووو لعنتی پر رو پر رو اومده گفته شمارتو بده تو هم هیچی نگفتی ؟؟حداقل حرفم این بود برو شماره خواهرتو بده پسرا مگه خودت ناموس نداری اومدی مزاحم دختر مردم میشی 

به نظرم خوب گفتی نه ولی رفتارت خیلی غیرطبیعی بوده اینجور مواقع سعی کن هر چی غرور و ابهت داری نشون بد ...

چطوری غرورم نشون بدم؟

مطمئنم رفتارم تو بخش زیر نظر گرفته بوده

چون از دانشجوهای یه دانشگاه دیگه بود که شیفت صبح بودن من شیفت عصر

2706