2733
2734
عنوان

با دوسپسرم بهم زدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 427 بازدید | 41 پست

اصلا فکر نکن دیگه فقط از این به بعد فکر خودت باش سعی کن کارهای اجتماعی و خیر انجام بدی از خدا کمک بخواه از یادت بره و دعا کن به خدا نزدیکتر بشی 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه رابطتون فراتر از عاطفی بوده و همراه با جنسی بوده به سختی فراموش میشه  من تجربشو قبلنا داشت ...

جنسی نبوده ولی بغل و بوس بوده

آخرش همونی میشی که شب و روز تو فکرشی😉

شده

خودش نخواس درس بشه 

تموم شد!

یع دخی بهمنی 😇❤😜با پشتکار:)شجاع:)مهربون:) و...عاشق💔💓...بع آرزوهایم قول رسیدن دادم😍....سَنَ سِویوروم😍😜❤....کاربر جدید نیستم دوتا کاربری قبلیمو خودم ترکوندم☺.....اگع بی احترامی کردی و جوابتو ندادم بدون فهمیدم که نمی ارزه باهات بخوام هم کلام بشم😉😜....اول عاشق خدام😍😍😍......یع دختر لرع پرانرژی که به لر بودنش افتخار میکنه😍😍😇💓لر لرستان-خرم آبادم😍☺❤...میشه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنی؟:)  ❤...❤عاشق سریال هرجایی و میران و ریانم😍😍😍😍حتما پیشنهاد میکنم سریال هرجایی (تردید*) رو ببینید عالیه❤😍
2728
خیلی صمیمی بودین و جای همه دوستاتو گرفته بود و فک میکردی دگ حتما همین شوهرت میشه؟

الان رفتم تاپیک قبلیت رو خوندم..دلت برا همچین ادم عوضیه تنگ میشه!!! کسی که بهت گفته مثل گاو‌ میخوری!؟!!حالت خوبه!!!! 🙁🙁🙁🙁همچین ادمی رو فقط باید سیفون بکشی بره پایین!!!! به خودت بیا٫ تازه میگی فک کردم شوهرم میشه،،جمع کن خودتو

منم سه سال پیش همینجوری بود،بهترین دوستم که فقط اون از رابطه مون خبر داشت با پسره ازدواج کرد،،ومن موندم وکلی خاطرات،،،ولی الان ازدواج کردم با کسی که از همه نظر از اون بهتره،خداروشکر یه بچه ی سالم هم دارم،با اینکه بعضی وقتا یادش میافتم ،ولی زندگیمو بیشتر دوست دارم

2738
چه جوری باهاش کنار اومدی؟؟؟

الان چندماه گذشته وکاملایادم نرفته گاهی وقتا دلم میگیره وگریه میکنم وآروم میشم،ولی سراغشو نمیگیرم به این فکرمیکنم که شایدقسمت هم نبودیم

برای حاجت روا به خیر شدنم یه صلوات بفرستید لطفا❤🌱
بله خانم شده... زندگیم عشقم نفسم رفت... نابود شدم... دیگه نمیخام اسمشو حتی بشنوم ولی جونم با وجود خی ...

داغ دلمو تازه کردی!

کسی که با تمام وجود میخواستمش بهم خیانت کرد.

ختم شکوندم که دیگه  هیچ وقت  برنگرده و نبینمش...

ولی با این حساب با وجود  نه ماه جدایی دلم براش خیلی تنگ میشه...

ای کاش بعضی آدما اینقد لاشی نبودن ای کاش..

بخاطر کنکور از نی نی سایت میرم..میشه واسه قبولیم یه صلوات بفرستی؟