2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه  طراح داخلی و دکوراتیو  الان چهارتا خرید اتاق نوزاد دارم

من میخوام مدل کاناپه ای تخت برای پسرم بخرم برای سیسمونی  که طول و عرضش ۸۰ در۱۸۰ باشه یعنی نوجوونم بشه و کمد و دراور جنسشم خوب باشه یه جایی باشه که کارگاهی باشه همون حدود ۷ در بیاد قیمتش 

نه  طراح داخلی و دکوراتیو  الان چهارتا خرید اتاق نوزاد دارم

یا اصلا جایی و معرفی کنید بتونم تخت و کمد بخرم برای سیسمونی کودک نوجوون که کارگاهی باشه قیمتش مناسب باشه و جنس خوب

من میخوام مدل کاناپه ای تخت برای پسرم بخرم برای سیسمونی  که طول و عرضش ۸۰ در۱۸۰ باشه یعنی نوجوو ...

بیشتر در میاد 

الان پایین رین قیمت تخت و کمد و میز تعوض هر سه تا باهم حدودن هشت و نیم به بالاس

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
یا اصلا جایی و معرفی کنید بتونم تخت و کمد بخرم برای سیسمونی کودک نوجوون که کارگاهی باشه قیمتش مناسب ...

توی اینستاگرام پیج های 

sarvinwood

nini_shoo__

رو سرچ کنید قیمت مناسبن تقریبن 

2740
بیشتر در میاد  الان پایین رین قیمت تخت و کمد و میز تعوض هر سه تا باهم حدودن هشت و نیم به بالاس

اوف اره میدونم ببین پولش مهم نیست من پدرم کارمنده به شدت هم اصرار داره همه سیسموتی و خودش بخره اون‌میگه پولش مهم‌نیست ولی خدا رو خوش نمیاد خدا رو شکر همسرم‌میتونه کمک کنه ولی پدرم اصلا قبول نمیکنه منم دوست ندارن اذیت شه

اره عزیزم‌نی نی شو رو دارم

خب اون پیج پایین ترین قیمت و داره کارش با کیفت تر هست 

اگه اتاقش کوچیکه لازم نیس هم فایل بگیرید هم میز تعویض هم کمد 

خب اون پیج پایین ترین قیمت و داره کارش با کیفت تر هست  اگه اتاقش کوچیکه لازم نیس هم فایل بگیری ...

نه گلم  اتاقش تقریبا مناسبه ولی نمیخوام شلوغش کنه احتمالا یه تخت نوزاد نوجوون کاناپه ای میگیرم ولی پایینش میگم اون پاتختی و نزنن ولی نرده ها باشه به جاش برام دراور بزنه