2733
2734
شیر گاو و شیره به نوزاد😂😂😂😂 من دیگه حرفی ندارم 

بله،فکر کردی شیرخشک شیر چیه؟شیرگاوه دیگه فقط کلی چیز قاطیش کردن

شیره هم خیلی مفیده و از قطره آهن و..بهتره و نزدیک ترین قند به شیرمادره

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
بله،فکر کردی شیرخشک شیر چیه؟شیرگاوه دیگه فقط کلی چیز قاطیش کردن شیره هم خیلی مفیده و از قطره آهن و. ...

کلی کار تو کارخونه انجام دادن که مضرات شیر گاو رو حذف کنن از شیر خشک و ضدحساسیتش کنن .چرا میگن تا یک سالگی شیر گاو ندین؟چون حساسیت زاست و معده بچه نمیتونه هضمش کنه.دقیقا شوهرم همین اشتباهو کرد و ده یازده ماهگی به پسرم شیر گاو داد و پسرم حساسیت به پروتویین گاوی گرفت.حتی طب سنتی هم شیرگاو رو قبول ندارن..بسکه سردیه و کلی ضرر داره.ولی شیرخشک هم غنی شده هست با کلی ویتامین هم مضرات شیرگاوش گرفته شده و هر یک پیمانه شیرخشک معادل یه لیوان شیر هست انقد که مقویه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حد زیادی حرفات رو قبول دارم استارتر، خودمم تا زمانیکه به بچم فقط شیر خودمو میدادم و غذای کمکی نمیدادم، خیلی ناآروم بود، هروقت شیرحرصی بهش میدادم ، یا هروقت خوراکی نفاخ میخوردم خیلی بدتر میشد، الانم یکم کمبود آهن داره فکرکنم چون گاهی پرخاشگری می‌کنه ،

اما خداروشکر از لحاظ جسمی سالمه و فوق العاده باهوشه.

اما خدایی بچه های شیرخشکی خیییلی آرومم.

به دلیلش کاری ندارم.

چون یه عده میگن شیرخشک قوت نداره واسه همین بچه های شیرخشکی جون ندارن که شلوغ کاری کنن

یه عده هم میگن چون شیرخشک بچه رو حسابی سیر می‌کنه واسه همین آرومن

فر گیس یعنی گیس فر  
کلی کار تو کارخونه انجام دادن که مضرات شیر گاو رو حذف کنن از شیر خشک و ضدحساسیتش کنن .چرا میگن تا یک ...

چرا انقدر خودتو اذیت میکنی ؟ اگه حس میکنیکار خوبی کردی خب پس بیخیال،

شیرخشک هرچقدر خوب یا هرچقدر بد

تو تصمیم گرفتی به بچت بدی و راضی هم هستی

پس انجامش بده

فر گیس یعنی گیس فر  
2728
کلی کار تو کارخونه انجام دادن که مضرات شیر گاو رو حذف کنن از شیر خشک و ضدحساسیتش کنن .چرا میگن تا یک ...

زیاد توضیح نمیتونم بدم چون خودتون باید تحقیق کنید،فقط همینو بگم که حساسیت به پروتئین گاوی درخیلی موارد ربطی نداره به لبنیات،دخترم ده ماهگی اگزما شد پاهاش بهترین دکتر متخصص اطفال بردیم گفت حساسیت گاویه،کلی پرهیزات سخت داد از تخم مرغ و لبنیات و بادام و...آخرسر هم بعد یه ماه اگزماش برگشت بردیمش طب سنتی یه برنامه غذایی داد که توش حتی ماست و فرنی و شیربرنج هم بود و شکرخدا کاملا خوب شد

من که با شما دشمنی و جنگ ندارم که فقط نتونستم از کنارش بگذرم چون دلم میسوزه برای همه بچه های پاک و معصوم،دلم نمیاد کوچکترین چیز مضری بهشون برسه ،اصراری هم ندارم شما کار خودتو انجام بده ولی پیشنهاد میدم یه کم تحقیق کنی

بهترین جایگزین شیر مادر برای نوزاد شیر بز هست دکتر میگفت تنها شیری که خواص شیر مادر رو داره فقط شیر بز هست علاوه بر شباهتش به شیر مادر حدود 96 درصد املاح و پروتین و مواد معدنی داره شیر بز ضد آلرژی هم هست برای بچه هایی که به شیر گاو آلرژی دارن بهترین جایگزینه علاوه بر این موارد برای بچه های کم وزن و بدغذا هم خیلی مفیده حتی میشه شیر بز رو از بدو تولد جایگزین شیر مادر کرد همان طور که در زمان قدیم هم شیر بز رو جایگزین شیر مادر میکردن برای بچه هایی که بی مادر بودن من که خیلی راضی هستم اگر تهران هستید میتونید شیر لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید تو گوگل تا بهترین جایگزین شیر مادر رو پیدا کنید