2733
2739
عنوان

عروسکی که آرزو داشتین دوران کودکی داشته باشید چی بود +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 34 پست
من چون ته تغاری بودم هر چی اراده میکردم میخریدن برام خداروشکر آرزو به دل نموندم😅

عالیه پس قدر پدر و مادرتون رو بدونید ما هم چون تعدادمون زیاد بود اون موقع درآمد کم نمتونستم واسه همه مون اسباب بازی بخرن

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک عروسکی بود که یادمه بزرگ بود دختر موطلایی با لباس چین چینی صورتی گل گلی ولی جزییات دیگه ش یادم نی ...

من بابام اونو از کیش برام خرید🤗اسمشو گذاشته بودم سارا.خواهرام  موهاشو دکلره کردن داغون شد😐

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2728
هرچی خاستم برام میخریدن 

من هرچی میخواستم برام نمیخریدن😅

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
من هرچی میخواستم برام نمیخریدن😅

🤣🤣🤣🤣

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
عالیه پس قدر پدر و مادرتون رو بدونید ما هم چون تعدادمون زیاد بود اون موقع درآمد کم نمتونستم واسه همه ...

اتفاقا ما هم ۶تا بودیم.ولی بابام هیچوقت برامون کم نمیذاشت .چه دوره ی خوبی بود آدما خیلی خوب بودن.کاش تو همون دوران میموندیم

من بابام اونو از کیش برام خرید🤗اسمشو گذاشته بودم سارا.خواهرام  موهاشو دکلره کردن داغون شد😐

خوبه که به آرزوهای کودکیت رسیدی

منم شوهرم وقتی ازدواج کردیم انقد واسم عروسک خرید که اشباع شدم😅

2740
🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂

این سوالو از بچه های الان بپرسی دیگه چون همه چی دارن فقط غول چراغ جادو رو میخوان😐من خودم قابلیت اینو دارم با اسباب بازی های دخترم مغازه بزنم

خوبه که به آرزوهای کودکیت رسیدی منم شوهرم وقتی ازدواج کردیم انقد واسم عروسک خرید که اشباع شدم😅

ای جانم خدا حفظشون کنه 

خوبه که به آرزوهای کودکیت رسیدی منم شوهرم وقتی ازدواج کردیم انقد واسم عروسک خرید که اشباع شدم😅

چه شوهر گوگولیی🤩😁

این سوالو از بچه های الان بپرسی دیگه چون همه چی دارن فقط غول چراغ جادو رو میخوان😐من خودم قابلیت این ...

منم پسرم دنیا اسباب بازی داره میریم بیرون تفنگ پلاستیکی میخواد. یعنی واقعا بعضی وقتا از بس چیزی داره فک میکنم هنوز اشباع نشده

2706