2737
2734
عنوان

از عمق دلتون برام دعاکنید خداهمین ماه دامنم رو سبز کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 125 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوندم عزیزم🌺

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..

میشه تایپیک آخر من هم بیاین

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    👈به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید..
2738

خدایا به حق این روز عزیز 

این حال خوب و دوس داشتنی را نصیب همه منتظرا و آرزومندان بگردان 🤲 ( الهی آمین ) 

استارتر جان چشم حتما به شرط لیاقت برات دعا میکنم 

حتما وقتی به پسرم شیر میدم برات آیه الکرسی و صلوات میفرستم 😘😘 

ان شالله که به حق فاطمه زهرا این ماه خبر بارداریتو بهمون بدی 😊

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت