2737
2734

خوش بحالتون مث اینکه پیش شما رسم نیست مادر زن سیسمونی بخره

اخه این چ سمیه مامانم کلی بدهی داره هنوز قسط جهیزیه مو میده باید سیسمونی هم بخره

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اره خداروشکر خوبیم اره فسقلی پسرشد 

انشالله به سلامتی عزیزگیان میشه بگی نی نی کدوم سمت بود و دلت چی میخواست الان ۴ ماه هستم نرفتم سنو بهمن وقت بهم دادن خیلی کنجکاوم بدونم 

2742
تشک گارددار خریدم سرویس حوله ساک لوازم  چنددست لباس  شیشه ‌شیر و پستونک یه سرویس خواب ...

بذااااار من عاشق عکس سیسمونی ام 😍😍😍😍😍😍شیشه شیروپستونک چه مارکی گرفتی من اونت سفارش دادم 

خوش بحالتون مث اینکه پیش شما رسم نیست مادر زن سیسمونی بخره اخه این چ سمیه مامانم کلی بدهی داره هنوز ...

چرا ما رسم داریم ولی ما سدویس چوبشو با یکی دودست لباس خودمون میخریم

خوش بحالتون مث اینکه پیش شما رسم نیست مادر زن سیسمونی بخره اخه این چ سمیه مامانم کلی بدهی داره هنوز ...

عزیزم واسه ما هم رسمه متأسفانه😔

همه‌ی چیزایی که گفتم مامانم خریده طفلی 

من بفهمم کی این رسم رو جا انداخته 

خیلی مزخرفه

2740
بذااااار من عاشق عکس سیسمونی ام 😍😍😍😍😍😍شیشه شیروپستونک چه مارکی گرفتی من اونت سفارش دادم 

من بیبی‌لند خریدم گلم

اونت خیلیییی گرونه

خواستم ایرانی هم باشه

البته شیشه پیرکس هست جنس خوبیه

من چون قراربود کلا بچه نیارم ...داروندار پسرمو دادیم رفت 😐😐ولی لباسایی که مال ۳یال به بالاشه وخیلی ...

به سلامتی منم پسرم 8 سالشه و قصد بچه آوردن نداشتیم تا اینکه الان دخترم خداخواسته باردار شدم ولی پتو و حوله پسرم سالم هست و نو نگه داشتم دلم نیومد وسایلش رو به کسی زدم براش یادگاری نگه داشتم که الان برای دخترم از همین پتو و حوله یه دست لحاف تشک که البته برای بیرون رفتن استفاده میکنم و برای خونه یکی دیگه میگیرم دارم بقیه وسایل و لباس رو باید بخرم

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
عزیزم واسه ما هم رسمه متأسفانه😔 همه‌ی چیزایی که گفتم مامانم خریده طفلی  من بفهمم کی این رسم ...

تازه برگردن بگن فلانی سیسمونی ۶۰ ملیونی اورده یعنی توهم از اون کمتر نیاره 😑 انگار سر گنج نشستیم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
عزیزم واسه ما هم رسمه متأسفانه😔 همه‌ی چیزایی که گفتم مامانم خریده طفلی  من بفهمم کی این رسم ...

طرف های ما رسمه مادر ب دخترش بعد بچه بدنیا آمدنی طلا بده سیسمونی هم کامل 

انشالله به سلامتی عزیزگیان میشه بگی نی نی کدوم سمت بود و دلت چی میخواست الان ۴ ماه هستم نرفتم سنو به ...

مرسی عزیزدلم پسرمن ازاول سرش سمت چپ بود توسونو ولی خودش سمت راست بود ...من برعکس بود ویارم شبیه دختر بود ولی به ویار توجه نکن ...چندهفته ای ؟ خب کنجکاوی خودت برو یه سونو منکه ۱۲هفته بهم گفتن پسر ولی بازم ۱۴هفته رفتم بازم گفتن پسر نمیتونستم طاقت بیارم  اینهمه 😂😂راستی خواستی عکس سونو قلب فندقتو بذارمن یه دویتی دارم صد درصد درست میگه جنسیتو 

2706