2733
2739
عنوان

بچه ها من تازه فهمیدم باردارم اسید فولیک نمیخوردم اگ

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر ببخشید من یه سوال مطرح کنم، بی بی چک یه هفته قبل از موعد نشون میده؟

بهش اطمینانی نیست ولی بعید هم نیست

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2731
چمد ماه اقدام بودی علایمت چی بود 

۲ سال اقدام بودم تنبلی داشتم دکتر بهم لتروزول نمیداد فقط پرژسترون متفورمین دیگ خسته شدم خوردم سرخود توردم این ماه ک خداروشکر باردار شدم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روزی به هدف هام میرسم ☺💫
2738
بهتر بود از قبل میخوردی ،ولی هیچ مشکلی نداره از همین الان شروع کن 

اگه از قبل نخوره مشکلی پیش میاد ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
سلام.ببخشید یه سوال شما آخرین پری چندم بوده الان زده ۴ هفته .امضاتون نوشتین تیر 

من اقدام خردادم .تیریک ماهه شدم عزیزم .اولین روز آخرین پریودیم ۱۴خرداده که الان میشم ۳۲هفته 

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌
2706