2737
2739
عنوان

خواستگار ندارم ، خیلی جلوی خودمو گرفتم به گناه نیوفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3691 بازدید | 188 پست

عزیزم سعی کن اصلا بهش فک نکنی تو خونه تنها نباش هر موقع دیدی فکرت میره طرفش موسیقی گوش کن برو بیرون چیزایی که باعث میشه بهش فک کنی مثل  فیلم و عکس یا هرچیزی ازش دوری کن میل جنسی یه حس طبیعیه همه دارن ولی یه چیزایی باعث تحریک آدم میشه که باید ازش دوری کنی

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبیه پسر هاحرف میزنی والا من ۲۱ سالم بود فقط فکر درس و دانشگاه و جزوه بودم  چه خبره

هر ادمی طبعش یطوره شاید شما سردی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
چرا

من خودم هم 21 سالمه 

این تشخیص متخصص ها و روان شناس هاست که با مطالعات جهانی بدست اومده 

و به این نتیجه رسیدن که قدرت و تکامل خانم ها برای پذیرش زندگی مشترک 25 سالگی به بعد هست 

الان دنبال ازدواج یا دنبال راه خلاف و غیر شرعی نباش روی توانایی ها و مهارت هات کار کن و از مشاور کمک بگیر 

2728
به نظر من اگه ادم به این خرافات اعتقادی نداشته باشه روش اثر نداره 

خرافات نیس ببین من دختر خالم ازدواج نمیکرد یعنی تا پای سفره ی عقد هم رفت ولی به هم خورد چند بار نامزد کرد ولی جور نشدمامانش میگفت جادوت کردن میگفت ایناهمش خرافاته و من اعتقاد ندارم،تا اینکه رفت پیش یه سید(ببین سیده ازش یه ریال هم نگرفته بود که بگیم از اون ادمای پولیه،گفته بود بخاطر خدا کمکت میکنم)بهش گفته بود طلسمت کردن اون طلسم هم فلان جا چال کردن باید پیداش کنی بندازیش تو آب و نیت کنی که باطل شه،،رفت پیداش کرد تو کمتر از شیش ماه ازدواج کرد

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂

کاهو زیاد بخور

😐

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740
2706