2733
2734
عنوان

کسی هست از اینترنت درآمد داشته باش

| مشاهده متن کامل بحث + 170 بازدید | 19 پست
من خیاطم میش با تبلیغ و توسعه کار خودم همراه با فیلمهای و عکس های جذب کننده فالوور جذب کنم

اره ،اگه اموزشم بذاری خیلی خوب میشه

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
اره ،اگه اموزشم بذاری خیلی خوب میشه

من خیلی اطلاعات ومعلوماتم در مورد اینیستا کمه الان پیج بزنم و ب مرور رای بیفتم یا ن اول یاد بگیرم بعد پیج بزنم

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی اطلاعات ومعلوماتم در مورد اینیستا کمه الان پیج بزنم و ب مرور رای بیفتم یا ن اول یاد بگیرم بع ...

اول یادبگیر،سخت نیس اصن

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
اول یادبگیر،سخت نیس اصن

یکم تو لین گذاشتنو این هشتگ اینهارو نمیدونم چیه چطوریه یا همین شات اصا بلد نیستم خیلی سطحی میدونم دربارش

تاپیک لاغری بامدادخمار 💙عضو گروه آبی💙  شروع رژیم:۰۱/۱۱/۱۴     وزن شروع:۸۰.    وزن هدف:۷۰.   وزن ۱۱/۳۰-->۷۷.۶۰۰🤞     وزن۱۲/۷-->۷۶.۵۰۰🤞  وزن۱۲/۲۱--> ۷۵.۶۰۰🤞   وزن۱۲/۲۸-->۷۴.۳۰۰🤞     وزن ۰۲/۱/۶ --> ۷۳.۲۵۰🤞   ۷۵🔓  ۷۰🔒   ۶۵🔒من باید بتونم بااااید ثابت کنم که میتونم
2731
اول یادبگیر،سخت نیس اصن

الان هم ی پیج دارم ولی شخصیه حدود ۷۰.۹۰ تا هم فالوور دارم ک همه فامیلن نزدیک دو ساله دارمش ولی زیاد بلد نیستم