2733
2734
عنوان

چرا حس میکنم اگه بیاد دیگه به اندازه قبل نمیخوام😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برگشته ؟

مورد من از بدشانسی فرق داره با بقیه. دائم در حال رفت و آمد بود . دفعه آخری که رفت برنگشت. حسم کمتر شده خیلی اوایل بعد رفتنش بستری میشدم اما الان نه دیگه . درسته سخت میگذره بهم اما دیگه مثل اوایل نیستم و فکر میکنم خونوادم درست می گفتن 

2738
نداده من منتظرم بده

نه میگم سوالی که پرسدی از من یعنی چندوقته دوریم از هم یا بعد چندوقت پیام داده؟

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
نه میگم سوالی که پرسدی از من یعنی چندوقته دوریم از هم یا بعد چندوقت پیام داده؟

نه بعد چند وقت پیام داده

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
چون ادم یادش نمیره بدتر میشه  من تجربشو داشتم هرچند اون وقتا فکر میکردم دوسش دارم ولی نداشتم ب ...

تهش چیشد ؟

مورد من از بدشانسی فرق داره با بقیه. دائم در حال رفت و آمد بود . دفعه آخری که رفت برنگشت. حسم کمتر ش ...

انشاالله که خوب میشی

نه بعد چند وقت پیام داده

آهان ۷ روزبعدش پیام دادبه مامانم ودایی هامو وشوهرخواهرامم گفته بگو برگرده سرزندگیش و.. ولی ۲۱ روزه ندیدمش عزیزم من دوستم نیست همسرم رو میگم

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
2706