2737
2734
عنوان

کسای که بالای ۱۰سال از ازدواجتون میگزره

| مشاهده متن کامل بحث + 1170 بازدید | 84 پست
بله لک هستم  از اهالی لالی ولی الان ساکن اهواز هستم.

عزیزم منم لک کرمانشاه هستم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبختم از آشنایی تون  💐💐💐💐💐💐

😘😚 شما الان بلدین لکی صحبت کنید!!

مثلا کوردی یا لکی مثل هم هستن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
😘😚 شما الان بلدین لکی صحبت کنید!! مثلا کوردی یا لکی مثل هم هستن 

اصالت ما بر می گرده به لرستان تقریباً ۱۶۰_۱۷۰ سال پیش اجدادمون از لرستان اومدن خوزستان .اینجا هم یکجا نشین نبودن جز ء عشایر بودن که بین استان خوزستان و چهارمحال بختیاری کوچ می کردن. زبون مون لری هست .ولی فکر کنم یه اشتراکات زبانی هم با کورد ها داشته باشیم.

🌷🌷🌷تقدیم به خانم های گل نی نی سایت
2731
اصالت ما بر می گرده به لرستان تقریباً ۱۶۰_۱۷۰ سال پیش اجدادمون از لرستان اومدن خوزستان .اینجا هم یکج ...

که اینطور🌹🌹🌹

درسته  ما لک کوردیم  طایفه لک هم چندین دسته هستن..

موفق باشی 😘😘

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که اینطور🌹🌹🌹  درسته  ما لک کوردیم  طایفه لک هم چندین دسته هستن.. موفق باشی 😘😘

همچنین شما عزیزم.

امیدوارم هر جایی که هستید خوشبخت باشید‌.💐💐💐

🌷🌷🌷تقدیم به خانم های گل نی نی سایت
همچنین شما عزیزم. امیدوارم هر جایی که هستید خوشبخت باشید‌.💐💐💐

فدات🌹💟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
من اصالتم مال لالی هستم. ولی تا ۱۰ سالگی مسجدسلیمان زندگی کردم. خدا رو شکر که دختر عموتون خوشبخته .خ ...

مرسی عزیزم 

همین دزفولن اینا هم پدرشون سرهنگ بوده اومدن دزفول 

ولی اقوام همسرش بیشتر سمت آبادان و اهوازن