2737
2739
ما۴۰تومن وام گرفتیم برا پول پیش سال دیگه توگرونی سکه خریدیدم دارم سکته می کنم

من ۱۰۰ گرم طلا تو ارزونی فروختم خونه بخریم بعد صاحب خونه‌پشیمون شد دنبال خونه رفتیم طلا کشید بالا دیگ نشد بخریم تا ساله بعدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی میشه ماشین بیاد پایین یا واردات ماشینای خارجی رو آزاد کنن.آخه چرا باید مردم مجبور باشن آشغالای داخلی رو سوار شن.خدا لعنتشون کنه صاحبای دوتا شرکت بزرگ خودرو سازی مگه این حلبیای خودشونو سوار میشن؟آشغالای حروم خور

2731
 ینی این روند تا قبل انتخابات نیست؟

عزیزم طبق تحلیل من دلار ارزون میشه تا مردمی که از ترس بی‌ارزش شدن ریال و برای پس‌انداز دلار خریدن هول کنن و بفروشن. با قیمت پایین از دست مردم ارز رو خارج کنن

بعد گرون کنن و مردم از ترسشون هجوم ببرن برای خرید با قیمتا بالا و اینجوری ریال رو هم از دست مردم خارج کنن

بالاخره نزدیک عیدم هست و حقوق کارکنان دولت هم باید بدن دیگه

پارسالم اینجوری شد

پیرارسالم اینجوری شد

منطقی بخوایم نگاه کنیم امسالم همین بساطه

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

واقعا تباه شدیم بخدا نمی‌دونیم چی بع چیه نمی‌دونیم چیکار کنیم میریم بورس پولامون پودر میشه طلا می‌خریم ارزون مبشه میفروشیم گرون میشه نمیتونم ماشین از بازار آزاد بخریم همش منتظر قرعه کشی هستیم بار سیزدهمه برنده نشدیم دوباره خدایا خودت حوابشون رو بدت بخدا ملت خسته شدن

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2740
من ۱۰۰ گرم طلا تو ارزونی فروختم خونه بخریم بعد صاحب خونه‌پشیمون شد دنبال خونه رفتیم طلا کشید بالا دی ...

دقیقا مثل من همه طلاهامو فروختم برا خونه یهو کشید بالا نشد بخریم لان فقط حسرتش مونده برام 

وای بر من تو همانی که امیدم بودی💔

من طلاهامو همه رو فروختم برای خونه

بیاد پایین شاید بتونیم بخریم 

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
ما۴۰تومن وام گرفتیم برا پول پیش سال دیگه توگرونی سکه خریدیدم دارم سکته می کنم

بارها بارها  گفتم  طلا ریسکش زیاد گرونتر نمشه   تاپیک زدم وحالا نگران نباش ان شاالله جاش میاد 

عزیزم طبق تحلیل من دلار ارزون میشه تا مردمی که از ترس بی‌ارزش شدن ریال و برای پس‌انداز دلار خریدن هو ...

دقیقا همینه 

این یه بازی کثیف اقتصادی هست 

نگاه کن میگن سکه گرون شد هر روز می‌ره بالا ،قشر متوسط میاد همه نقدینگی رو‌میده سکه میخره خوب که نقدینگی کم شد یهو با یه سقوط شدید مواجهه میشه ،بعد چی میشه قشر متوسط میبینه داره بدبخت میشه میاره همون هایی که با قیمت بالا خریده رو از ترس ضرر بیشتر میفروشه ، و این بازی ادامه پیدا می‌کنه 

در مورد طلا و بورس و .... هم همین بازیه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘