2733
2734
این افکاراصلا درست نیس شوهرشون تومشتشونه و فلان مم اسبه..زنوشوهری ک ب هم احترام بزارن توهرمسعله ای ب ...

واقعا!

مگه مرد برده است هر چی بگن گوش کنه و تو مشت آدم باشه. اونم یه انسانه عاقل و بالغه که تفکر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

☀بسم الله الرّحمن الرّحیم☀

سلام علیک و رحمة اللّه.

به شخصه خوشم نمیاد اینجوری باشه ، برده داری و قلاده بستن که نیست ، زندگی مشترک اصلا اینجوری نباید باشه.از اینجور زندگی ها خوشم نمیاد.

حیـوانات دوستان خوبی هستند ؛ آنها هیچ سؤالی نمیپرسند و هیچ انتقادی ندارند.  جورج الیوت - داستان عشق آقای گیلفیل ☀  حضرت مادر جانم ، پوشیه ام و حجابم هدیه ی ِ مسلمانی ِ شیعه ی شماست ، گره میزنم بندش را خالصانه  ، قربة إلی الله ، هدیه به حضرت بقیة الله (عج) ☀   امروز اگرچه دست ما از حضرت علی (علیه السّلام) خالیست ، اما فرزند خلف او  سید علی(حفظه الله) هست هنوز ، شمشیرش همان برندگی ذوالفقار را دارد و اعتمادش به خدا  تضمین کننده پیروزی نزدیک ما و گرفتن #انتقام_سخت خواهد بود  ✊  اگر رهبر حسینی ما در این زمان به ما بگوید آماده باشید ، به او میگوییم : ای سید و امام ما ، به خدا سوگند اگر همه ما کشته شویم و اگر بدانیم که کشته می شویم ، سپس سوزانده میشویم ، سپس در هوا پراکنده می شویم سپس زنده خواهیم شد و این مسیر هزار بار دیگر تکرار می شود ، ای فرزند حسین علیه السلام ، تو را تنها نخواهیم گذاشت. « سید حسن نصرالله » ✊ مرگ بر آمریکا   مرگ بر اسرائیل   مرگ بر انگلیس   مرگ بر آل سعود   مرگ بر منافقین و کفار   مرگ بر ضد ولایت فقیه ✊  اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیننا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف 💟 
2731

هم به مرد بستگی داره هم زن رفتارش بلده و روی هر مردی رفتارش جواب نمیده

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

والا من مجردم فک نکنم در آینده اینجور بشه چون نه مادرم همچین شانسی داشته نه خواهرام و من ک شانسم زیر صفره دوس پسرامم که نگم براتون کلا مشخصه همه چی🤤

ولی نگم از برادرم که زنش سوارش شده قشنگ گوش به فرمانه 

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2740

سلام

این جمله جزو ادبیات عامه پسند هست. ولی در واقع احترام، علاقه، تربیت و اخلاق درست طرفین هست که باعث میشه اینجور نشون داده شه. قطعا خانوم هم ازخودگذشتگی و عشق نشونه داده و جوابشو میگیره🌹🌹 البته در مورد همه آدمها صادق نیست.

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》
سلام این جمله جزو ادبیات عامه پسند هست. ولی در واقع احترام، علاقه، تربیت و اخلاق درست طرفین هست که ...

ن عزیزم 

من دیدم موردایی رو ک خانوم بسیار بد بوده هم رفتارش با شوهرشهمبا اطرافیان خودش حتی باخانواده ی خودش

اما شوهرش فقط باب میل زنش رفتار میکنه 

ن عزیزم  من دیدم موردایی رو ک خانوم بسیار بد بوده هم رفتارش با شوهرشهمبا اطرافیان خودش حتی باخ ...

حرفتون درسته منم دیدم. گفتم در مورد همه صادق نیست. البته اونا یه جور ضعف شخصیتی دارن درسته؟ مثلا از مادری کردن همسرشون خوششون میاد یا احساس ناتوانی دارن همه امور رو میسپارن به همسرشون که مسئولیتی نداشته باشن. گاهیم خانوم واقعا توانمند و حریفه به امور زندگی نسبت به آقا. ببخشید طولانی شد 🌹

گر نداری دانش ترکیب رنگ 🌹 بین گلها زشت یا زیبا مکن/ خوب بودن شرط انسان بودن است❤ عیب را در این و آن پیدا مکن《مولانا》