2737
2734
عنوان

پیج کلاه بردار اینستا لطفا ریپورت کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 45 پست
واقعا مطمئن هستی،به نام کی بود

نمیدونم .حدود ۶ ماه پیش بود ..‌

من کلی اینترنتی خرید کردم .یادم نمیمونه .فردا از اینستای شوهرم میبینم اسکرین های خریدش رو و میگم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم .حدود ۶ ماه پیش بود ..‌ من کلی اینترنتی خرید کردم .یادم نمیمونه .فردا از اینستای شوهرم میبی ...

ممنون میشم ولی فکرنکنم این بوده باشه مافیش یکسال پیش هم داریم که نه جنس ارسال شده نه پول،ولی لطف کنید بهم خبر بدید

2731
ممنون میشم ولی فکرنکنم این بوده باشه مافیش یکسال پیش هم داریم که نه جنس ارسال شده نه پول،ولی لطف کنی ...

به نام عاطفه امیرسلطانی هستش فیش هاش .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ممنون میشم ولی فکرنکنم این بوده باشه مافیش یکسال پیش هم داریم که نه جنس ارسال شده نه پول،ولی لطف کنی ...

در هر صورت ممنونم گفتین .دیگه خرید نمیکنم😑

2740