2733
2734

ميزنه پدرشو ميكشه 

پدرش راننده تاكسي بود 

بعد خونشون خيلي خون ميريزه 

حياط بزرگ دارن  سه تا ساختمون بزرگم ساخته بود برا بچه هاش 

ما ديديم اومدن خونمون دنبال شلنگ

گفتن ميخوايم فرش بشوريم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا پر بازديد شد دعا كنين به عشقم برسم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

پدرشونو برا اين كه كسي نفهمه با موكت لوله كرده بودن و كل زندگيشونو شستن 

فرداش زنگ ميزنن پليس كه يه مسافر مشكوك زنگ زده به بابام و بابام نيومده خونه 

زنگ زده بيايين فلان جا ما رفتيم ديديم حسابي زدنش اورديمش خونه بعدم بيمارستان 

2731

ماه زیر ابر نمیمونه 

رسواشدن آخر سر که شماها فهمیدید دیگه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

از همشون باز جويي ميكنن هر كدوم با نقص داستان رو ميگن پليسا مشكوك ميشن يواشكي اگاهي شنود ميزاره خونشون 

ميبيننتنها كه شدن مهمونا رفتن در مورد قتل با هم حرف زدن و در عرض يك هفته پسر بزرگه رو دستگير ميكنن و اعتراف ميكنه 

2738
از همشون باز جويي ميكنن هر كدوم با نقص داستان رو ميگن پليسا مشكوك ميشن يواشكي اگاهي شنود ميزاره خونش ...

خدا فوت به پلیس هامون واقعا بعدا از وقوع جرم خوب عمل میکنن 🤭🥴

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

دلم برا پدره ميسوزه هنوز بعد چند سال رفاه خوبي برا خانوادش درست كردهبود 

دختراي همسايه ميرفتيم سر كار همگي طفلي ميگفت من نميزارم برن سركار دلم نمياد 

چنان دسيسه اي كردن و كشتنش كه 

ولي رسوايي به بار اومد كه گوش فلك رو كر كرد 

اينقدر مردم و همسايه خا تو اون يه هفته سنگ تموم گذاشتن وقتي فهميدن كار خودشون بوده كسي سلامشونو جواب نميداد 

پسره ٥،٦ سال زندان بود و خواهر برادرا و مادر بزرگه رضايت دادن اومد بيرون 

بمیرم باباشون برا اینا کار میکرده چجوری اخه بی وجدان ها

اره سر يه جر و بحث ساده 

اقاهه اينقدر خوب بود و متدين و به زن و بچهحسابي ميرسيد از همه نظر 

از همشون باز جويي ميكنن هر كدوم با نقص داستان رو ميگن پليسا مشكوك ميشن يواشكي اگاهي شنود ميزاره خونش ...

همچین چیزی نشنیده بودم پلیس شنود بزاره خونه مردم 😶

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2706