2777
2789
غدد که دکتر سووید من خودم زیرنظرشم و دکتر تغذیه نمیدونم‌ چون خودمم دنبالش هستم ولی بابام میگه بریم د ...

آفرین دکتر سوید عالیه، دکتر تولایی هم تو بیمارستان مسلمین از بهترین دکترای شیرازه.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

دوستان من خودم شنیدم آقای صادق الوند.سوید.و خانم کرمی .برای غدد خوب هستن.ولی نمی‌دونم می نوبت میدن.ایا باید خیلی منتظر موند؟دکتر تغذیه چی میگین؟چون من گوشت نمی‌خورم نیاز دارم کمکم کنه.برا کم کردن وزن نیس.

save weaks#stay clean

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اسمشونو شنیدم.استاد دانشگاه داداشمم هست.ولی گفتم شاید نوبت دیر بدن .چقد طول می‌کشه نوبت ویزیتشون؟

نوبت ویزیت هم بله طولانی من فک کنم دو ماهی بودم تا رفتم‌

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست :)

[QUOTE=173062644]نوبت ویزیت هم بله طولانی من فک کنم دو ماهی بودم تا رفتم‌[/QUO

اهاااا.ولی بهرحال میرم.ارزششو داره.به اینکه دکتر مزخرف برم.💕فوقش دو ماه صبر میکنم.ممنون

save weaks#stay clean
دوستان من خودم شنیدم آقای صادق الوند.سوید.و خانم کرمی .برای غدد خوب هستن.ولی نمی‌دونم می نوبت میدن.ا ...

صادق الوعد که شیاده به تمام معناست اصلا نرو پیشش، فقط سوید و تولایی، که بنظر من تولایی بهتره

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

الانم بخاطر کرونا راحت نوبت میدن. برو اینترنت شمارشونو سرچ کن منشی فوری بهت نوبت میده ، همین دو هفته پیش برا دکتر تولایی برا مامانم وقت گرفتم فردا نوبت داد

الانم بخاطر کرونا راحت نوبت میدن. برو اینترنت شمارشونو سرچ کن منشی فوری بهت نوبت میده ، همین دو هفته ...

چه خوب.باشه.شما نتیجه گرفتی؟برای چه مشکلی رفتی؟

save weaks#stay clean
چه خوب.باشه.شما نتیجه گرفتی؟برای چه مشکلی رفتی؟

والا عمم میخاس باردار بشه تیروییدش بدترین نوع بود هم پرکار بود هم کم کار چند سال درگیرش بود و از ترس این قضیه باردار نشد، تا دکتر تولایی رو بهش معرفی کردن سر یه سال خوب شد، زود باردار شد. یعنی عمم به حدی حالش بد بود که خدا میدونه اصلا خوبه خوب شد. 

2801