2737
2734
عنوان

خانمایی که سالن زیبایی دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 27 پست
مرسی عزیزم از امیدواریت...چند ماه زمان میبره به نظرت؟

قربونت جانم،بستگی ب کارت داره اگ حرفه ای عمل کنی ب زودیه زود،من الان ۱۵ ساله دارم کار میکنم هردفه ک جامو عوض کردم مشتریا پیدام کردن و دوباره اومدن پیشم،هر کی هم میاد خداروشکر دفه بعد یکی رو با خودش میاره 

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
گلی جون‌تهرانی؟گرفتن جواز کسب  خیلی دوندگی داشت؟

نه گلم شهرستانم...دوندگی داره اره آزمایش عدم اعتیاد و بهداشت میاد بازدید محل..از اصناف میان از پلیس بعلاوه ده میان...سوء پیشینه گرفتن و اینجور چیزا ولی خیلیم سخت نیست عزیزم

خدایا شکرت♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت جانم،بستگی ب کارت داره اگ حرفه ای عمل کنی ب زودیه زود،من الان ۱۵ ساله دارم کار میکنم هردفه ک ...

خداروشکر عزیز دلم،توروخدا راهنماییم کن خیلی میترسم هیچکی هم پشتم نیست تنهایی شروع کردم

خدایا شکرت♡
2728
ان‌شالله موفق وثروتمند میشی فقط هیچ وقت ناامید نشو من چندین سال شهرستان سالن داشتم یه مدت کار نکردم ...

به امید خدا عزیزم برام دعا کن موج منفیه اطرافیانم باعث شده دلسرد شم

خدایا شکرت♡

قیمت کم بگیر 

خیلی کم 

فوری مشتری زیاد میشه 

بعد کم کم یه کوچولو یه کوچولو هر شیش ماه ببر بالا

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
وای اخه نرخ اتحادیه خیلی کمه نسبت به اجارم...مثلا اصلاح و ابرو ۱۵ هزاره شهرستان 

الان نرخ منم همینه،مشتری معمولا اول ب هوای بندوابرو میاد،بعد ک راضی بود مشتری دائمی میشه،برای عید نرخاتو تغییر بده،ببر بالاتر،بالاخره اوایل تا همه بشناسنت ی کم سختی داره ولی بعدا حسابی تلافی میشه،سعی کن کارتو عالی انجام بدی 

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
نه گلم شهرستانم...دوندگی داره اره آزمایش عدم اعتیاد و بهداشت میاد بازدید محل..از اصناف میان از پلیس ...

جواز شهرستان دارم‌ خیلی سال پیش گرفتم  خواستم بدونم اینجا سخت نگیرن یوقت! راستی سالنت رو تو یه شاخه خیلی قوی کن برو یه دوره میکاپ یا رنگ ولایت فوق حرفه ای ببین   سالنت بااون خدمات معروف میشه،یکماه آف بذار بمناسبت افتتاحیه،آفر بذار تا سه ماه ! واینکه من به این نتیجه رسیدم ارزون کار کردن اصلا باعث جذب مشتری نمیشه مشتریای ارزون بلانسبت کسایی که ندارن بعضیاشون شخصیت و رفتارشونم ارزونه نمی ارزه بهشون خدمات بدی طلبکارم میشن ولی مثلا بمناسبت افتتاحیه آگهی بزن و تخفیف بذار،پیجای بزرگ شهرتون رو فالو کن فالووراشونم فالو کن که اوناهم تو رو فالو کنن وپیجت بره بالا

2738
خداروشکر عزیز دلم،توروخدا راهنماییم کن خیلی میترسم هیچکی هم پشتم نیست تنهایی شروع کردم

ممنونم عزیزم،توکلت ب خدا باشه و هرصبح ک از خونه میری سمت سالن از خدا بخواه ب کسب و کار همه و خودت برکت و روزی حلال بده،ازش بخواه دست خالی برت نگردونه،ازش کمک بخوای خودش هواتو داره،مهمتر از نرخ اخلاق و روی خوشه،با مشتری مهربون باش و هر نظری میده با صبوری گوش کن و راضی نگهش دار

تو کدوم شهری اسی ؟چقد هزینه وسایله داخله سالنت شد چون گفتی شیکه سالنت فضولیم گل کرد

دست دوم گرفتم عزیزم تقریبا ۳۰ ولی من تابستون گرفتم وسایلو

خدایا شکرت♡
ممنونم عزیزم،توکلت ب خدا باشه و هرصبح ک از خونه میری سمت سالن از خدا بخواه ب کسب و کار همه و خودت بر ...

چشم عزیزم ممنون خوشحال شدم با حرفات

خدایا شکرت♡
چشم عزیزم ممنون خوشحال شدم با حرفات

الهی ی روز بیای تاپیک موفقیت و پرروزی بودن کسب و کارتو  اینجا بزنی،ماهم از خوشحالیت ذوق کنیم عزیزدلم🙏🙏🙏