2733
2734
عنوان

سردی بخورین دختر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

علم ژنتیک به فنا رفت دوستان اینکه دختر یا پسر بشه به اسپرم شوهرتون ربط داره نه سردی و گرمی و ترشی و ...

خب دگه مرد سردی بخوره پسر میشه گرمی بخوره دختر

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
2728
2738
ب نظرمن همش چرته تاخدانخوادایناهمش بهانه ست خاله من 6ماه تحت نظردکترتغذیه بود برای پسر ولی بازم دخ ...

خدا اگ واقعا کاری میتونس بکنه اینقدر بچه ناقص و افلیج رو دست بعصیا نبودش

شروع رژیم با مداد خمارعزیز۲۴آذر از گروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙وزن الان ۶۸😣هدف اول ۶۵😥هدف دوم ۶۲😐هدف آخر۶۰😄و وزن ایده آل 💙💙💙💙💙امیدوارم که قلبام بشن سبز
علم ژنتیک به فنا رفت دوستان اینکه دختر یا پسر بشه به اسپرم شوهرتون ربط داره نه سردی و گرمی و ترشی و ...

اتفاقا خیلی بستگی داره چون با خوردن گرمی جات محیط رحم گرم می مونه و اسپرم هایی که باعث ایجاد جنسیت دختر میشن از بین میرن و بالعکس

من سردی خورم دخمل شدم بچم😍

مثلا چی خوردی..سرکه

اتفاقا خیلی بستگی داره چون با خوردن گرمی جات محیط رحم گرم می مونه و اسپرم هایی که باعث ایجاد جنسیت د ...

عه