2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این حس بین دانشجوهای پزشکی خیلی متداوله، فشار روحی و جسمی زیادی رو تحمل میکنند در طول تحصیل

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
2731

دوست منم دندون پزشکی بود، بشدت افسرده شده بود، نفر اول کلاسشون بود، ولی می گفت بقدری آزمون کار میخوان و درس داریم که فرصت هیچ کاری نداریم جز درس خوندن، 

می گفت بشدت دانشجو رو اذیت می کنن رو رشته های پزشکی

من پرستاریم میخوام ول کنم نمیتونم اینقدر استرسو تحمل کنم 

من دیروز تو تهران یه تصادف دیدم پسره پاش کنده شده بود اون طرف افتاده بود

حالم بده از اون موقع 

همه ش به فکر دکترا و پرستارایی هستم که این صحنه ها رو می بینن

خدارو شکر می کنم پزشک یا پرستار نشدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

عزیزم خستگی دوران کارآموزی هنوز تو بدنته یخورده ب خودت استراحت بده، دوران طرح شرایطش بهتره غصه نخور

اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍کاربریم برای سال ۹۸هس😐😵آی ام یک تعلیقی

مطمعنی پرستیژ  و پول نداره ؟

دوست من      الان  برای خودش مطب زده   یک سالی هست که      تزشووداده

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد
توی دانشجویی که پول چندانی نداره  برای شیفت هات که به مقدار کم حقوق میدن  اما بعدش خوبه ...

چند سالیه واقعا درآمد پزشکای عمومی و متخصصین جوان خیلی کم شده،ارزش استرس و مسعولیتش رو نداره 

3 ماه دیگه تموم میکنم

بسلامتی عزیزم

سختیاشو رد کردی 

هنوز اول کاری 

چرا کم اوردی؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چه میدونستم، داخلش رو نمیدونستم

بخاطر خستگی ؟

والا منم چهارسال رفتم دانشگاه فرهنگیان البته راه دور و سختی کشیدم، الانم محل خدمتم فاصله داره با شهرم. ۳۰ سال هم باید خدمت کنم آموزش و پروش بگم‌ خسته شدم از الان🤔🤔

2706