2733
2734

چند ماه میخونم  و بعدش رهاش میکنم...کمکم کنید تا بخونم...نوجوان هستم.

من رو در تاپیکهای نصیحت و عکس بازی تگ کنید..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم فهمیدی چیکار کنی لایکم کن🥺💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
2728

بخون هروقت دیدی نخوندی برای خودت جریمه بذار و سریع قضاشو بخون جریمه چیزای مختلفی میتونه باشه مثلا یه صفحه قرآن بخون صد تا صلوات بفرست و اینا اینطوری بعد یه مدت شاید منظم بخونی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738
همه که بدتر از منن یه سوال خانوم ها غسل پاک شدن از پریودی چطوریه؟

اول سرو گردن بعد طرف راست بدنت بعد طرف چپ رو به نیت غسل حیض میبری زیر آب همین 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
عبادت باید از روی عشق باشه نه از روی ترس و طمع...عاشق بشید و هرزمانی که عشق سراسروجودتون رو گرفت عبا ...

یه چیزی از خدا خواستم و ماه قبلی شد

من رو در تاپیکهای نصیحت و عکس بازی تگ کنید..

بپذیر هر کاری در ابتدا و شروع افتان و خیزان داره...

ناامید نشو و ادامه بده

کم کم درست میشه

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706