2733
2739

یا زهرا دلم گرفته 

یا زهرا دلم شکسته 

یا زهرا خستم 

یا زهرا بی قرارم ،آروم ندارم 

یا زهرا منم دلم میخواد روز مادر مادر بشممممم😭😭

یا زهرا امشب ازت حاجت میخوام 

به سر بریده حسین قسمت میدم دست رد به سینم نزن امشب و ضامنم بشو که خدا منو مادر کنه

التماست میکنم مادر 🙏

خواهرا میشه از ته دلتون برام دعا کنید اسمم زهراست

فقط یک کوثر هدیه به حضرت زهرا 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ ﴿۱﴾

ما تو را [چشمه] كوثر داديم (۱)

فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ ﴿۲﴾

پس براى پروردگارت نماز گزار و قربانى كن (۲)

إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ ﴿۳﴾

دشمنت‏ خود بى‏ تبار خواهد بود (۳)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا فاطمه زهرا💓💔

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2738
اجی قشنگم ایشالا ک شمام مامان میشی پنجشنبه زایمان میکنم حتما دعات میکنم از ته قلبمممم

انشالله زایمانت راحت باشه

واسه منم دعا کن اگه زحمتی نیست و یادت موند

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

😔😔😔هرموقع تاپیک اینجوری میبینم دوساعت برای اسی گریه میکنم چون ازدلشون خبردارم😭

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟

خداوند بهت یه  فرزند صالح و سالم عطا میکنه

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد

دوستان میشه امشب اینو پر بازدید کنید 

خیلی محتاج دعاتون هستم 😭

@آناعشق    

@الناخانوووووم    

ببخشید تگتون کردم دلم خاست دوستاتون رو دعوت کنید 

که پربازدید بشه شاید دعای یکی در حقم بگیره

2706