2737
2734
عنوان

چشمم دنبال پولشه

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 31 پست
پولشو بده اما سود دادن میشه نزول که حرومه، اگه خودت اولش گفتی با سود بهت میدم و توافق کردی با سود بد ...

نه هیچوقت قرار نبوده پولشو پس بده ولی مادره وقتی دیده بچه اش کارش نگرفته پولشو خواسته از اولم به نظرم راضی نبوده واسه همین پولش هیچ برکتی نداشته تو این چندسال 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بایدپولشوبدی😳

قرض نبوده که خودش پول داده به پسرش گفته برو باهاش کار کن ولی بعد از مدتی کارش تعطیل میشه و تا همین امسال نتونسته پولشو نقد کنه الان پولش اومده دستمون 

2731
قرض نبوده که خودش پول داده به پسرش گفته برو باهاش کار کن ولی بعد از مدتی کارش تعطیل میشه و تا همین ا ...

خوب درست گلم امااگه من بودم میدادم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
نه هیچوقت قرار نبوده پولشو پس بده ولی مادره وقتی دیده بچه اش کارش نگرفته پولشو خواسته از اولم به نظر ...

خب بهش بده اما بدون سود، 

عزیز میدونم بهش نیاز داری، مامان منم همینه بهش بده ولشون کن اینا همینن یه پولی میدن بعدم پشیمون میشن

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
قرض نبوده که خودش پول داده به پسرش گفته برو باهاش کار کن ولی بعد از مدتی کارش تعطیل میشه و تا همین ا ...

حتما پس بدید..حالا هرکی بوده چه دوست چه مادر‌  چه پدر..بدید‌ خودتون رو راحت کنید...اونم چشمش دنبال پولشه.هرکاری دوست داره باهاش‌بکنه.مال‌خودشه.دیگه به زبون اورده میخواد

2740
وقتی طرف ناراضیه چرا ازش گرفته 

دیگه مادرش بوده کلی اصرار کرده پول بده من این کارو راه بندازم مادرشم زمینش میفروشه نصفش میده  به اون پسرش نصفش هم میده به این یکی اون پسره پولو خرج عروسی می‌کنه این پسر هم خرج کار می‌کنه ولی یه جورایی کارش تعطیل میشه و تمام این سالها مادرش منا می‌ذاره سرش که من بخاطر تو زمین فروختم وگرنه الان زمین من ده برابر شده بود پسره هم تا همین امسال نمیتونه اون چیزایی که خریده بفروشه الان اونا رو فروخته ولی به پولش نیاز داره به مادرش هم نگفته ولی بازم مادرش دید این پول اومده دستش بهش گفت پولی که چندسال پیش بهت دادم چی شد

چون پدر و مادرن باید پول بدن ب بچشون آیا وقتی مریضن و نیاز دارن بچه بهشون میرسه و سرمیزنه پول دادن ب ...

نه عزیزم ولی هرکسی بچه دار میشه در قبالش مسوله بچه که خودش نخواسته بیاد دنیا منم الان اگه می‌دونم نمیتونم آینده بچه مو تامین کنم بچه دار نمیشم بعدم مادر و پدری که پول دارن چرا به بچه ندن؟ نمی‌گم وظیفه شونه ولی وقتی بچه نیاز داره حالا اگه مادرش زمین داشت میخواست باهاش چیکار کنه؟ اینقدر این چند سال منت گذاشته و ناراضی بوده که پولش برکت نداشته بعدم پولی بوده که به همه بچه هاش تقسیم شده ولی چون این یه نفر نتونسته تو کارش موفق بشه مادرش پشیمان شده منم بهش میگم پولشو پس بده چشمش دنبال پولش خیرش نمی‌بینی ولی این رفتار درست نیست که پدر و مادر بین بچه ها فرق بذارن چون بچه شون تو کارش موفق نبوده یعنی عرضه پول نگه داشتن نداشته و هر روز بگی حیف پولی که به تو دادم رفتی حرامش کردی 

اون مشکل شماست که نتونستید کار وکاسبی سودمندی داشته باشید

حق داره و اینکه به پولش احتیاجی داره یا نداره ارتباطی به شما نداره

حق الناسه ولو اگ پدر یا مادرت باشند

بوی خوبی از پولی که به زور نگهش داشتید به مشام نمیرسه و عواقب بدی در پی هست.

2706