2733
2734
عنوان

وای چرا کیک انقدر گرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 40 پست

واسه خاطر گرونی و شرایط کرونا من تو همه مناسبتا خودم دست به کار میشم والا زورم میاد 100 تومن بدم کیک خونگی اگه بلدی درست کن براش 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
هر ده نفر یک کیلوعه

الان قنادیا ۱ کیلو ۱۰۰ تومنه خدایی نامردی نیست؟

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه خاطر گرونی و شرایط کرونا من تو همه مناسبتا خودم دست به کار میشم والا زورم میاد 100 تومن بدم کیک ...

منم چند ساله که خودم تو خونه کیک درست میکنم

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.
2728
هر ده نفر یک کیلوعه

ما قنادی داریم ۶ تا ۸ نفر یه کیلوعه 

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
واسه خاطر گرونی و شرایط کرونا من تو همه مناسبتا خودم دست به کار میشم والا زورم میاد 100 تومن بدم کیک ...

بلد نیستم

یکی بلده درست کنه من هزینشو میدم

والا بدم به ی خانوم هنرمند کمتر میسوزم تا این قنادیا

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2738
شما تهرانی؟

بله

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
کیلویی چنده کیک؟ بخام میفرستین در خونشون؟

نه نمیفرستیم ۵۵

کجای تهرانین؟

بگم لو میرم که

2706