2733
2739
عنوان

اگه شربت غلیظ زعفرون خورده بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 77 پست
دوست من ی بسته زعفرون بزززززرگ و دم کرد شد ی لیواان غلیظ همرو سر کشید فرداش خون ریزی کرد بچش سقط شد

پریود هم شده بود؟ ایشون پریود شده 

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستید.  خدایا خودت مواظب عزیزانم باش❤
وا خب بگو اگه تازه هست اورژانسی بخوره...تا72ساعت وقت داره

عزیزم میگم یکماه پیش یا کمتر ابنحوری رابطه داشتن 

۳ روزه پریودش تمام شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست من ی بسته زعفرون بزززززرگ و دم کرد شد ی لیواان غلیظ همرو سر کشید فرداش خون ریزی کرد بچش سقط شد

بسته چند گرمی

اصلا امکان بارداری داره تازه پریود هم شده پاک شده البته بگما پریودش اینجوری نبوده که کم باشه خونریزی ...

بره دکتر متوجه میشه

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
اگه پریودشده حامله نیس‌.خیلی پیچیده میگی و کانل توضیح نمیدی

ولی باز استرس داره اخه محرم نیست و تا سال دیگه نمیرن سر خونه و زندگیشون باباشم اجازه بیرون رفتن نمبده میگه خ نگی یه راه خل میخوام

2740
بره دکتر متوجه میشه

نمبتونه باباش نمیزاره 

منم تو شهرشون نیستم نامزدشم که صیغشون تمام شده 

منم رفته بودم اصفهان چند روز پیش هرچی بهش گفتم بیا بریم دکتر ازمایش بدی متوجه میشی گفت بابام نمیزاره 

اگه بچه ناخواسته باشه نه سقط نمیشه ولی اگه با نذر و نیاز باردار شده باشه سقط میشه 😐

فول لایک😂

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
ولی باز استرس داره اخه محرم نیست و تا سال دیگه نمیرن سر خونه و زندگیشون باباشم اجازه بیرون رفتن نمبد ...

اگه یک ماه گذشته وپریودشده حامله نیست ..بگو یه بی بی چک بزن...ولی حامله نیست چون پریودشده

2706