2733
2734
رفیق من شکم و پهلو رو انجام داده بعد باسنش هم پروتز کرده گنده شده کلا هزینه ش دقیق یادم نیس ولی میدو ...

وای چقدر زیاد من عمم شکمشوعمل کرده فک کرده بقیه خرن صاف صاف شده بعد گن میبنده شباهم کومیخوابه بعدالکی میگه یه قرص خوردم یهویی اب شددرصورتی ک جای بخیه داره

لطفا منو لایک نکنید😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست من میخواد اسلیو معده کنه میگه خطری نداره این که شما میگی میگفت خطر داره یه مقدار

آره راست میگه اسلیو از جراحی های کم ریسک هست

من چاق نیستم پر خور هم نیستم ولی میخوام جاهایی رو که در اثر زایمان خراب شده رو درست کنم

2731
آره راست میگه اسلیو از جراحی های کم ریسک هست من چاق نیستم پر خور هم نیستم ولی میخوام جاهایی رو که د ...

آهان 

انشالله بعترین راهو انتخاب کنی

با ورزش برو جلو ببین درست نمیشع

منم شکمم اومد جلو بعد زایمان ولی پیاده روی میکنم بهتر شده

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷
2740
آره مخصوصا قبلآ  و مخصوصا برای وزن بالا

سلام عزيزم، چند تا سوال داشتم، ديروز رفتم دكتر و نوبت عمل گرفتم، گفتن كه بايد 1روز قبلش بستري بشم و موهاي سرم رو كامل بزنم(چون امكان عفونت داره، دكترم گفت ميتونين كامل هم كچل نكنين، خواستم نظر شما رو بپرسم، تا حالا شده كسي به خاطر عرق كردن و زيادي موهاي سرش بعد از عمل دچار عفونت مغزي بشه؟؟)، و اينكه گفتن بايد براتون سوند بزارن، من بعد از عمل1تا2 روز  درICU هستم، خواستم ببينم يعني اين2 روز بايد سوند وصل باشه؟؟ اگه بايد وصل باشه چيكار كنم عفونت ادراري نگيرم؟؟ و اينكه گفتن مشاوره پزشكي قانوني قبل عمل، خواستم ببينم يعني چي؟؟؟ ببخشيد سوالام زياد شد❤️ اين پيامو به يكي ديگه از پرستاراي سايت هم دادم هنوز جواب نداده. چون شما پرستار بخش جراحي هستين پرسيدم

سلام عزيزم، چند تا سوال داشتم، ديروز رفتم دكتر و نوبت عمل گرفتم، گفتن كه بايد 1روز قبلش بستري بشم و ...

سلام گلم آرزوی موفقیت و بهبودی دارم برات 

عذرخواهی میکنم که دیر آنلاين شدم و پیامت رو دیدم 

حتما طبق خواسته پزشکت هر جایی که گفته رو شیو کن چون اونجا به دردسر میفتی

سوند ادراری همیشه هم منجر به عفونت نمیشه انقدر نگران نباش 

درباره مشاوره پزشکی قانونی خیلی اطلاعات کاملی ندارم یه پزشک باهاتون یه کم صحبت می کنه و معاینه و بیشتر کارش ثبت اون مستندات توی پروندته

راسته توICU دست ادمو به تخت ميبندن؟؟ و يه چيز ديگه اينكه ميگن لباس مناسبي تن بيمارا نميكنن؟؟ ميگن يه ...

وقتی به هوش هستی و اتصالات رو از بدنت جدا نمیکنی و بیقراری نداری چرا اینکار رو بکنن؟

کاملا ریلکس و آروم باش قراره که حالت خوب خوب بشه بیایی خونه این فکرا رو بریز دور