2733
2739
عنوان

تف تف کی میگه پول مهم نیست😤😠

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 85 پست

فاز اینایی نمیفهمم ک میگن سلامتی و ال و بل

خو پول داشته باشی سالمم باشی🤦‍♀️

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط بگو دوست داشتنش چطوری به ذهنت رسیده، وقتی یک بار هم امتحان نکردی

صداش ک میشنوم

کلا ب موسیقی علاقه دارم

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
2731
این نظر شماست البته دیدیم ادمایی ک بی پولن همه سلامتن

چون خودم تجربه کردم میگم اول فقط سلامتی 

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

من😊🧡

خداروشکر کن تو پیانو نداری زندگیتم عادیه کسی تهدید به مرگت نمیکنه 😅خانوادتم کنارتن

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
تو هیچی شانس نیوردم😐تو پول داشتنم شانسم قهوه اییه    

😂😂😂خوشکلم نشدیم ی مرد پولدار بگیرتمون اه

من😊🧡 خداروشکر کن تو پیانو نداری زندگیتم عادیه کسی تهدید به مرگت نمیکنه 😅خانوادتم کنارتن

من چیه

2738

کاش مشکل ماهم پول بود 

کاش منم از بی پولی درد ودل میکردم 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
فاز اینایی نمیفهمم ک میگن سلامتی و ال و بل خو پول داشته باشی سالمم باشی🤦‍♀️

پول خیلی مهم هااا خیلی ! اما سلامتی خیلی مهمتره سلامتی نعمتی که تا از دستش ندی قدرش رو نمیدونی 

کاش مشکل ماهم پول بود  کاش منم از بی پولی درد ودل میکردم

پ مشکل تو چیه😂

من چیه

من میگم پول مهم نیس😕

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
فاز اینایی نمیفهمم ک میگن سلامتی و ال و بل خو پول داشته باشی سالمم باشی🤦‍♀️

اصلا اینو نگید هیچوقت من یه دوست داشتم تو پول غلت میزدن دو تا خونه ویلایی ۵۰۰ متری آلمان باباش سه تا شرکت کشتیرانی یه خونه ۷۰۰ پتری دبی دو تا خونه دوبلکس ایتجا دس نخورده مامان دوستم یرطان گرفت مرد آخه اون همه ثروت تهش چی شد

2706