2733
2734
عنوان

دیشب به خونه ی ما بمب خورد

825 بازدید | 19 پست

وسط خونه بمب ترکیده همه جا بهم ریختس کلی کاردارم ولی حال ندلرم انجام بدم دخترمم هی شیطونی می کرد شوهرم بردش بیرون که من به کارام برسم ولی بازم حال و انرژی ندارم چیکارکنم؟

......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا عادیه ...هرروز من جارو و تی و گردگیری میکنم دوساعت بعدش همه جا اشغاله و پر از وسیله...خدا پسرمو نگه داره واسم😑😑😑

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

برای کارای خونه باید حس و حال قوی داشته باشی با انرژی شروع کنی یه قهوه یا چایی بخور و شروع کن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

پاشو تمیز کن یکمم استراحت کن از خونه تمیزت لذت ببر چون  الان بچت برمیگرده به هیچ کار نمیرسی 

شروع کنی زود تموم میشه

کاررودست میکنه اما چشم میترسه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
بابا عادیه ...هرروز من جارو و تی و گردگیری میکنم دوساعت بعدش همه جا اشغاله و پر از وسیله...خدا پسرمو ...

خدا حفظش کنه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

اهنگ بزار برقص 😂😂 فک کن سیندرلایی خونه رو تمیز کن 😂😂😂😂😁

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
2706