2737
2739
عنوان

شوهرم همش ازم ایراد میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 1947 بازدید | 98 پست
کاش چیزی نمیگفتی چون من میبینم داد وبیداد میکنه چیزی نمیگم تا ساکت شه خسته شه دهنشو ببنده

چقد صبر داری دختر خوشبحالت 

من عصبی میشم بعضی وقتا میپرم بهش بعضی وقتام چیزی نمیگم تا ساکت میشه ولی بعدش پشیمون میشه

حتی یه درصدم شرایطشو ندارم وگرنه مگه میموندم توسری بخورم

دقیقا چون اینو میدونه این رفتارارو میکنه . سعی کن سرکاربری و مستقل تر شی و خودت قوی نشون بدی و اگر خواستی و شرایطت اوکی شد بعد جداشو .اینجور مردا زنهای جسور میطلبن .ضعیف نباش 

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش چیزی نمیگفتی چون من میبینم داد وبیداد میکنه چیزی نمیگم تا ساکت شه خسته شه دهنشو ببنده

اوایل این کارو میکردم

ما حدود ۳ساله با همیم از زمان عقد

تا حدودا یک سال و خورده ای هرررچی میگفت چیزی نمیگفتم

به خودم به خانوادم کلی فحش و بد و بیراه میداد منم فقط گریه میکردم

هم خودم هم خانوادش بهش میگفتن نکن این کارارو خودم گفتم نکن منم عوض میشم ها

ولی گوش نداد

منم دیگه صبرم تموم شد

الان هرچی بگه منم جوابشو میدم

حق نداره بهم فحش بده😡😡

2731
بنظرمن اصلا ره شوهرش اهمیت نده متل سابق تحویلش نگیره فک نکنه چه کسیه که بخواد روسرزنش دادبزنه. 

اره خب درسته نظرتون چون ساکته رو داده بهش یه وقتایی فاصله گرفتن راه نجاته البته تو بعضیام فاصله گرفتن فاجعس بستگی به مرد داره هرکی قلق همسرش یجوره

2740
واقعا؟ یعنی میخواد خودشو رو من خالی کنه

اره ببین قلقش چیه همونو اجرا کن تو محبت کردنم اعتدال رو رعایت کن ولی بنظرم اول با ارامش ازش بپرس ببین دلیل کارش چیه شاید مشکلی داره شاید چیزی شده تو خبر نداری شاید یه رفتار شما باعث این موضوع شده بهرحال هرچیزی ممکنه باشه البته اگه یهویی اینجوری شده اگه از اول همین بوده که کار سختره

2706