2733
2734
من یه مدت میخوندم. نه تنها بهم ارامش نمیداد، بلکه همش دچار استرس بودم. هرچی هم تلقین میکردم که میخوا ...

دقیقا منم همینطورم وسواس فکری میگیرم خواب و خیالم میریزه به هم استرس میگیرم همش

لطفا درخواست دوستی ندید
شما خدا هستید؟؟؟ خدا که عالم رو ساخته و فرمولش رو قرار داده اصلا چنین چیزی نمیگه. دیگه این حرف چه ا ...

دوست عزیز.کلا دین ساخته شده حکومت ها هست برای فرمانروایی بر روی مردمشون.الان حسش نیست وگرنه با دلیل بهتون میگفتم و تبادل نظر میکردیم.ولی جمله ی من یادتون بمونه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز.کلا دین ساخته شده حکومت ها هست برای فرمانروایی بر روی مردمشون.الان حسش نیست وگرنه با دلیل ...

این جمله خز شده خیلی جدید نیست  توی قرآن فرعون هم به حضرت موسی همین رو گفت...

خدایی که ما و زمین و آسمان را خلق کرده رها نکرده 

2731
یعنی چی هر کار کاری میکنین ولی نمازتونو بخونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😤 یکم فکر کن  من یکیو میشناسم که ن ...

من نگاه میکنم میبینم کسایی که بهم ظلم کردن تو زندگیم ادمای مختلف محل کار فامیل و... نمازم میخوندن خمیشه هم موفق ترینا هستن نمیدونم چرا نمازشون نمیزنه تو کمرشون همیشه بهش فکر میکنم که من با نیت و دل پاک هم هرکار کنم سنگ های زیاد جلو پام میفته ولی نماز خونا هرکار بخوان راحت میکنن و پیش میره و بلا هم سرشون نمیاد اصلا

جالبه که چند وقت پیشا همسرمم یهو همین حرفو زد من به کسی فکرمو نگفته بودم

لطفا درخواست دوستی ندید
راستي من اگه از خانواده همسرم برم پيش دوستم كه اينارو نديده اصلا بد بگم غيبت حساب ميشه؟

فکر نکنم

ولی سعی کن ازین به بعد اینکارو نکنی 

چون ممکنه در اینده ببینه و غیبت حساب بشه

2738
به نیتش کار خیر انجام بده به یتیک کمک کن

يتيم از كجا پیدا کنم ؟؟؟؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
فکر نکنم ولی سعی کن ازین به بعد اینکارو نکنی  چون ممکنه در اینده ببینه و غیبت حساب بشه

داریم زنی که غیبت نکنه؟؟؟؟؟؟لامصب خیلییییی سختهههه خیلییییی

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

نماز واجبه.

ولی هیییییچکس تاحالا از اون دنبا خبر نباورده.چرند پرند یه سریا که میان تاپیک میزننو باور نکنید.

ساده نباشید لطفا.

فقط به احادیث و آیات اکتفا کنید کافیه.

(اونجا هم گفتن نماز واحبه و اولین چیزیه که محاسبه میشه)

2706