2737
2739
توبه  برای خداست خدا حق الناس نمیبخشه ادمه باید ببخشه اونارو بایدحلالیت بطلبی یا کار خیر ...

راستي من اگه از خانواده همسرم برم پيش دوستم كه اينارو نديده اصلا بد بگم غيبت حساب ميشه؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم اگرخدای نکرده زبونم لال خوب نشده بری پیش خدا چی داری بگی؟ میگی دوست نداشتم. بنظرت خدا قبول می‌کن ...

منم بهش میگم از بچگی با هم معامله کردیم ک من خوب بشم و بعد ایمان بیارم 

خوندن نماز قطعا ارامش روحی به همراه داره و همینطور ثواب. اما از نظر من خدا اتقدر بیرحم نیست که بخاطر نمازنخوندن کسی رو عذاب بده. 

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2731
منم بهش میگم از بچگی با هم معامله کردیم ک من خوب بشم و بعد ایمان بیارم 

خدا هم قطعا نمیپذیره چون با هیچ کس پسرخالگی نداره که احکامش رو برای معامله ذهنی ینفر اینطوری کنه و تفکر یکی دیگه اونطوری کنه.... درد و بیماری و ... هم برای امتحان من و شما قرارداده که ببینه تو همه شرایط اونو بنده هستیم یا نه بندگیمون رو بند میکنیم به تفکرات خودمون و اونم که دیگه اسمش بندگی نیست

2738
اره خب ولی میتونست انقد درد نده مگ من چن سالمه  اصن ی مدت اعتقادمو بهش از دست داده بودم

اولا می‌تونم درکت کنم بیماری امتحان واقعا سختیه ولی بیا باور کنیم معلم، امتحان سخت از بچه تنبلا که امیدی بهشون نداره نمیگیره. پس یه چیزی در شما دیده که امتحان سخت داره میگیره پس با اطمینان خودت رو به مربی که عاشق بنده‌هاشه بسپار

دقیقا می‌تونست درد نده ولی داده درحالی که خودش بینیازه و هیچ نیازی به بیماری شما نداره. از اونطرف مهربون ترین به بنده‌هاش هم هست و هیچ نیازی به اذیت شما نداره.... پس چرا؟؟؟؟؟ کارخداکه بی دلیل نمیشه!

اون مربی ماست امتحان سخت میگیره تا ما بزرگ بشیم و رشد کنیم.

یه سرچی بکن تو گوگل صوت های نیک ویچیچ رو گوش کن. اول عکسش رو ببین، اندازه‌ی دردش رو ببین بعد حرفاشو گوش کن....

ادم توی زندگیش ازارش به کسی نرسه.حق کسیو نخوره.ادم خوبی باشه.نماز هم نخونه کارش راه میافته.

شما خدا هستید؟؟؟

خدا که عالم رو ساخته و فرمولش رو قرار داده اصلا چنین چیزی نمیگه. دیگه این حرف چه اعتباری داره؟!

التماس دعا اگه دوس دارین تاپیک اخرمن نذر شرکت کنین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2706