2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه مدت میخوندم. نه تنها بهم ارامش نمیداد، بلکه همش دچار استرس بودم. هرچی هم تلقین میکردم که میخوام کارام رو روال بیعته و فلان. نه نمیشد

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2742

مامانم یه خاله داشت خیلی اهمیت میداد به نمازش هرررجایی بود تو هر شرایطی بود نماز اول وقتش ترک نمیشد...خصلت های خوب دیگه ای هم داشت...بعداز فوتش به خواب هرکی میاد شاداب ودر حال نماز خواندنه الان ۱۳ساله فوت شده چندبار خواب من آمده همیشه شاده وانگار راضی هست

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

یعنی چی هر کار کاری میکنین ولی نمازتونو بخونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😤

یکم فکر کن 

من یکیو میشناسم که نماز میخونه ۲۴ساعته قران میخونه 

ولی مال یتیم خورده پول برادرشو بالا کشیده خیانت کرده 

من یکیو میشناسم نماز میخونه اونم نه تو خونه حتمن باید برع مسجد نماز بخونه میگه ثواب داره ولی تا الان زندگی چند زنو شوهرو بهم ریخته واسه همه حرف در میاره 

من نمازامو یکی در میون میخونم دوست دارم بخونم ولی تنبلم چنتا از دوستام به کل نماز نمی خونن ولی از اون ادمایی که میشناسم خیلی پاک ترن خیلییییییی

بچه ها من چهار ماهه نمازامو اول وقت میخونم به حدی اخلاقم خوب شده و اروم شدم با همه مخصوصا بچه هام که خودم تعجب میکنم.همیشه فکر میکردم الکیه بعضیا میگن با نماز آروم میشیم

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
2740
هان

عزيزم غيبت دروغ و تهمت

اينارو انجام ندي بقيه رو خدا گفته ميبخشه مثلا نماز كه حق الله هستش و ظلم به خودت كه حق النفسه ميبخشه ولي حق الناسه كه نميبخشه

تو صب تا شب نماز بخون و پشت سر مردم غيبت كن چه فايده؟

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
کسی بخواد بخونه میخونه کسیم نخواد نمیخونه دیگه ادمی ک بخواد از ترس جهنم نماز بخونه همون بهتر ک نخون ...

درسته 

ولی 

خدا دستورداده 

باید بدونه حتما حکمتی داره 

من به شخصه اسلام برام واقعیه دستور خدا رو مخصوصا اینو مطمئنم حکمت داره دانشمندا هم تا حدودی دارن رازشو کشف میکنن‌نمیدونم چه رازی داره

ولی همون ارامشی هم که داره روزی۱۷دقیقه وقت میخاد فقط بخونن همونم حتی اگه نباشه اون دنیا اگه شک هم داشته باشن احتیاط شرط عقله 

کم کم تاثیرشو میذاره همون ذکرارو درست بگن الان میگن قانون جذب تاثیر میذاره ولی درست بخونن

ممکنه اخلاقشون زندگیشون هدایت بشه

یعنی چی هر کار کاری میکنین ولی نمازتونو بخونید  یکم فکر کن  من یکیو میشناسم که نماز میخو ...

نماز خوندن مگه تناقض داره با خوب بودن.اتفاقا اگه واقعی باشه خوبی باهاش میاد.اینایی که شما گفتی هیچکدوم نمازخون واقعی نیستن شک نکن

تویی که داری امضامو‌ می خونی میشه یه صلوات بفرستی برا کم شدن شر کرونا از سر بشریت🌷🌷🌷
بچه ها من چهار ماهه نمازامو اول وقت میخونم به حدی اخلاقم خوب شده و اروم شدم با همه مخصوصا بچه هام که ...

اگه اخلاقت عوض شده پس نمازت ازوناس كه با دل ميخونن

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2706