2733
2734
اره میگن تاعیدمیدن  نمیدونم بااین پول چی بخرم

هیچی نمیشه ک ۲۰۰ تومن اخه ،،میگما چطور ما ک ازاد کردیم دست خودمونه هم بهمون پول میدن؟ بخاطر اون درصدیه ک ازاد نکردیم؟یا چون نفروختیم میدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مدارک رو ببرید کافی نت و ثبت نام کنید و بعدکد پیگیری براتون پیامک میشه و بعد اون کد رو ببرید پیشخوان ...

وای اینقد راحت انجام میشه نرم افزار سیگنال رو نصب کنید هم ثبت نام میشه کرد اونجا هم احراز هویت فقط یه کارت داشته باشین رمز دوم داشته باشه

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
هیچی نمیشه ک ۲۰۰ تومن اخه ،،میگما چطور ما ک ازاد کردیم دست خودمونه هم بهمون پول میدن؟ بخاطر اون درصد ...

200 تومن چی میدن یه شلوار بشه باهاش خرید 😂😂😂😂

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
2731
کاش همون اول یارانه نمیدادن انقدر وضع مملکت خراب نبود

اره یارانه رو بردارن اوصاع رو درست کنن ،فقط ی چیزی میدن دهن بسته باشه ک اینم نمیشه ،همین یارانه اون سالها ی گونی برنج و قتد و روغن میشد الان دوکیلو برنجه فقط 

هیچی نمیشه ک ۲۰۰ تومن اخه ،،میگما چطور ما ک ازاد کردیم دست خودمونه هم بهمون پول میدن؟ بخاطر اون درصد ...

اره دگه  سود سهامتونه بایدبدن  منم میدونم هیچی نمیشه نمیدونم چی بخرمش اگرنوازدداشتم پوشک میخریدم

اره یارانه رو بردارن اوصاع رو درست کنن ،فقط ی چیزی میدن دهن بسته باشه ک اینم نمیشه ،همین یارانه اون ...

به قول اون جوکه بخواهیم مهاجرت کنیم بگیم یارانه ماهی 45 تومن پول ایران میگیریم سریع قبول میکنن😂😂😂

عزیزم برو پیشخوان ها احراز هویت کن 

کد دع رقمی رو بده بهشون حله یا با یه اپلیکیشن خودت ثبت نام کن ولی خب اون کارت میخواد ک رمز دوم داشته باشه

و مثل اینکه نفری ۲۰۰هزار تومن میخوان بدن😐😑

من میخوام ویلا بخرم باهاش😌😐

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
🤣🤣🤣🤣اره ک  کو نمون لخت نباشه😵😱🤦‍♀️🤣🤣🤣 چ ادمایین

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂براهمینم میدن به قول شما کو.   نمون لخت نباشه 😂😂😂😂

به قول اون جوکه بخواهیم مهاجرت کنیم بگیم یارانه ماهی 45 تومن پول ایران میگیریم سریع قبول میکنن😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤐🤐🤐😼وای اره فوری پناهندگی میدن میگن  مملکت اینا بدرد نمیخوره از لحاط افتصاد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤐🤐🤐😼وای اره فوری پناهندگی میدن میگن  مملکت اینا بدرد نمیخوره از لحاط افتصا ...

اره درستش کردی یادم رفته بود کلمه پناهندگی😂😂😂😂