2737
2739
عنوان

کیا تا حالا نذری عدس پلو درست کردن؟ میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 1197 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به بودجت داره من اکثرا با برنج خاطره میپزم و عدس درشت حدود 200 پرس میشه

چقدر میشه هزینش؟   ۲۰۰ پرس؟

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
2731
چقدر میشه هزینش؟   ۲۰۰ پرس؟

کل هزینه امسال حساب کردیم بخاطر کرونا پخت نکردیم دادم بهزیستی انگار 2500 شد

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2740
کل هزینه امسال حساب کردیم بخاطر کرونا پخت نکردیم دادم بهزیستی انگار 2500 شد

بمنم کمک میکنی؟   منم  بیخوام بدم  ۱۴ تا ب نیت ۱۴ معصوم

نکات پختو بهم‌میگی؟

شهادت حصرت فاطمه س دقیقا کی هست؟ ک اون موقع بدم

لطفا برای برآورده شدن حاجتم‌یه صلوات بفرستید    هرکس دعا کرد رپلای کنه دعاشون میکنم خیر ببینید
من فقط میخوام  به نیازمندا بدم

عزیزم مهم نیتته و اینکه دلت خواسته کمک کنی مگه نه همون یه پرس غذام خیلی ثواب داره منم از 4 5 پرس شروع کردم خدا زیاد کرد منم تلاشم کردم

بمنم کمک میکنی؟   منم  بیخوام بدم  ۱۴ تا ب نیت ۱۴ معصوم نکات پختو بهم‌میگی؟ شهادت ح ...

عزیزم سوالت بگو تا کمکت کنم. من اینطوری درست میکنم حالا هر کی یه جوره پختش. من عدس نیم پز میکنم پیاز داغ فراوون درست میکنم گوشت چرخیم با یه مقدار خیلی کم سویا تفت میدم ادویه میزنم و زعفران همه رو مخلوط میکنم تفت میدم بعد برنج آبکش کردیم مواد لا به لاش میریزم.و دم میکنم. بعد پیاز تفت میدم و کشمش بعد اینکه سرو کردم تو ظرفا یه گوشش کشمش میریزم 

2706